Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9720168235
REGON: 634357790
Rok założenia:
2002

Polecane oferty

Oferujemy Państwu pomoc w rezerwacji biletu na prom w całej Europie. Dzięki zdobytej przez lata wie...
Specjalizujemy się w rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych. Działamy jako akredytowany agent IA...
Kierujemy nasza ofertę do Klientów prywatnych i firm z całej Polski. Pragniemy odciążyć naszych Kli...

O firmie

Siedziba biura Pilot Sport Travel zlokalizowana jest w Poznaniu. Specjalizujemy się w branży turystycznej i transporcie międzynarodowym. Oferujemy kompleksową organizację urlopu. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2002 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Sprzedajemy bilety autokarowe, lotnicze i promowe!

Oferta

Prowadzona przez nas firma Pilot Sport Travel oferuje szeroki zakres usług, począwszy od sprzedaży biletów autokarowych, aż po organizację wycieczek w najdalsze zakątki świata. Możemy Państwu zaproponować bilety autokarowe i lotnicze, a także na prom. Podejmiemy się organizacji wycieczek zagranicznych oraz krajowych. Zorganizujemy także wczasy rodzinne, obozy młodzieżowe oraz kursy językowe.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pomoc przy wynajmie kwater, domów i mieszkań o wysokim standardzie. Uzupełnienie naszej oferty stanowi komfortowy i bezpieczny transfer lotnisko-Poznań-lotnisko. Z nami zaplanujesz wyjazd z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - first minute, ale również możesz skorzystać z niezwykle interesujących ofert last minute w atrakcyjnych cenach.

Dzięki nam zobaczycie Państwo miejsca na świecie, które dotąd widzieliście tylko na zdjęciach.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Pilot Sport Travel Biuro regionalne

Pilot Sport Travel Biuro regionalne, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Pilot Sport Travel Biuro regionalne