Tresura i strzyżenie psów
Tresura i strzyżenie psów , Pieski Raj, Bochnia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8681031921
REGON: 850432537
Rok założenia:
1996

O firmie

Pieski Raj znajduje się w Bochni, w województwie małopolskim. To miejsce, gdzie najważniejsze są psy i to właśnie dla nich świadczone są usługi treserskie i pielęgnacyjne. Firma działa od 1996 roku, a jej właścicielką jest Barbara Jasiołek.


Oferta

Pieski Raj powstał dla psów rasowych i nierasowych. W psim salonie fryzjerskim poza strzyżeniem oraz modelowaniem sierści psy poddawane są też zabiegom pielęgnacyjnym w obrębie oczu, uszu i pazurów. Do tego celu używane są najlepsze jakościowo kosmetyki. Psy w ten sposób przygotowywane są do wystaw lub po prostu pielęgnowane zgodnie z oczekiwaniami właścicieli. Firma Pieski Raj zajmuje się też prowadzeniem szkoleń i zajęć z tresury, na których psiaki uczą się pełnić funkcję psów towarzyszących i obronno-stróżujących, przygotowywane są do występów na wystawach oraz szkolone są zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami właścicieli.

Pieski Raj to także sklep zoologiczny, w którym można kupić różne akcesoria dla psów, takie jak:
  • obroże,
  • smycze,
  • kagańce,
  • legowiska,
Dostępne są też drapaki dla kotów i małe zwierzęta domowe, w tym króliki, świnki morskie, chomiki, papugi oraz rybki.

Pełną ofertę przygotowaną przez Pieski Raj można uzyskać pod podanym numerem telefonu. Warto również odwiedzić stronę internetową firmy.

Marki i specjalizacje

W sklepie zoologicznym sprzedawane są produkty Proplan, Nature’s Protection, Happy Dog, 29Versele Laga, Fitmin, Bozita, Sanabelle, Josera, Trixie, Royal Canin, Purina.

Artykuły

Dlaczego warto udać się z psem do groomera?
Dlaczego warto udać się z psem do groomera?
Najlepsi groomerzy oprócz dbania o sierść/włosie psa, są w stanie zagwarantować szereg zabiegów prozdrowotnych i regenerujących. Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pieski Raj

Pieski Raj, Bochnia

Opinie (1)

Opinie o firmie Pieski Raj

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julia
Julia
5.0
24.09.2020
Polecam salon fryzjerski dla psów Pieski Raj! Mój Reksio wygląda świetnie po wizycie!