Zadbamy o Twojego psa
Zadbamy o Twojego psa, Pieski Raj, Bochnia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8681031921
REGON: 850432537
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Pieski Raj znajduje się w Bochni, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w tresurze psów. Działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Barbara Jasiołek.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pieski Raj jest obsługa psów. Możemy zaproponować usługi psiego fryzjera, który podejmie się strzyżenia psów wszystkich ras. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy tresura na psy towarzyszące i obronno-stużujące. Organizujemy szkolenia dla psów, na których dowiecie się Państwo jak postępować z pupilem. Nasza oferta obejmuje także przygotowanie psów do wystaw.

Ponadto prowadzimy sklep zoologiczny w którym oferujemy:
  • obroże,
  • drapaki,
  • smycze,
  • kagańce,
  • legowiska,
  • akcesoria dla psa,
  • akcesoria dla zwierząt.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż małych zwierząt domowych, w tym rybek, królików, chomików i świnek morskich, a także papug.

Zatrudniamy miłośników zwierząt, dla których praca z czworonogami to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność oraz pasja. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze akcesoriów dla zwierząt. Zapewniamy atrakcyjne ceny w sklepie zoologicznym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy do współpracy z firmą Pieski Raj.

Marki i specjalizacje

Oferujemy szeroką gamę produktów od wysokiej jakości producentów, takich jak: Proplan, Nature’s Protection, Happy Dog, 29Versele Laga, Fitmin, Bozita, Sanabelle, Josera, Trixie, Royal Canin, Purina.

Kontakt

Kontakt Pieski Raj

Pieski Raj, Bochnia

Opinie (1)

Opinie o firmie Pieski Raj

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julia
Julia
5.0
24.09.2020
Polecam salon fryzjerski dla psów Pieski Raj! Mój Reksio wygląda świetnie po wizycie!