Budowa instalacji podziemnych
Budowa instalacji podziemnych , Piaskowanie, Przeciski kretem Marek Harasim, Serniki-Kolonia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7141910297
Rok założenia:
2022
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Piaskowanie, Przeciski kretem Marek Harasim znajduje się w Sernikach-Kolonii, w województwie lubelskim. Działamy w branży budowlane usługi - technologie bezwykopowe. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Oferta

Specjalizujemy się w technikach bezwykopowych. Umożliwiają one budowę, modernizację albo naprawę instalacji podziemnych bez dużej ingerencji w powierzchnię. Jest to szczególnie istotne w miastach, a także w sytuacji, gdy na trasie instalacji znajdują się drogi, place, budynki i przeszkody wodne. W każdym przypadku dobieramy odpowiednie metody pracy i terminowo realizujemy zlecenia.

Doświadczenie i specjalistyczne wyposażenie sprawiają, że podejmujemy się najtrudniejszych prac. Wykonujemy przeciski przy pomocy pneumatycznego kreta oraz przewierty gruntowe. Oferujemy takie usługi jak:
  • budowa przepustów,
  • budowa sieci wodno-kanalizacyjnych,
  • budowa sieci gazowych,
  • budowa sieci telekomunikacyjnych,
  • budowa sieci energetycznych.
Ponadto zajmujemy się piaskowaniem. Materiałem ściernym oczyszczamy konstrukcje, części i całe pojazdy. Piaskujemy maszyny budowlane i rolnicze, samochody i motocykle. Dodatkowo piaskujemy felgi. Oczyszczone powierzchnie nadają się do nakładania podkładów i farb antykorozyjnych.

Więcej informacji o technikach bezwykopowych i piaskowaniu udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Kontakt

Kontakt Piaskowanie, Przeciski kretem Marek Harasim

Piaskowanie, Przeciski kretem Marek Harasim, Serniki-Kolonia

Opinie (0)

Opinie o firmie Piaskowanie, Przeciski kretem Marek Harasim


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.