Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Beskid Śląski to bardzo ciekawe pasmo górskie, cenione przez turystów za piękne widoki, które można...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Wypoczynek w górach nigdy wcześniej nie był tak niesamowity, jak w naszym Aparthotelu Pod Nosalem. ...
Wojtuś to niezwykły pensjonat, położony we wspaniałej, górskiej okolicy. Bukownia Tatrzańska to mie...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Pszczyna w województwie śląskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2010. Firmę można odwiedzić pod adresem: Rynek 16. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 43-200 Pszczyna. Kompletne współrzędne GPS to: 49.97748N, 18.94195E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: pensjonat@pianonobile.com.pl. Przedsiębiorstwo "Piano Nobile. Pensjonat" działa od lat w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Piano Nobile. Pensjonat" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Pszczyna jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 32 447 78 81 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Zapraszamy do odwiedzenia firmy w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Piano Nobile. Pensjonat

Piano Nobile. Pensjonat, Pszczyna

Opinie (0)

Opinie o firmie Piano Nobile. Pensjonat