Sprzedaż dronów
Sprzedaż dronów, PHU Smart-Rc Jacek Porosa, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5421028694
REGON: 050369700
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

PHU Smart-Rc to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która oferuje swoje usługi w zakresie usług dronem. Nowoczesne podejście do klienta i powierzonych zadań to gwarancja usług najwyższej jakości. Zajmujemy się również sprzedażą dronów. Siedziba zakładu mieści się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Firmą zarządza Jacek Porosa. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą.

Oferta

Pomimo niedługiej obecności na rynku nasz profesjonalizm i rzetelność umożliwiły zajęcie pewnej pozycji na lokalnym rynku. Drony oraz usługi z nimi związane to stosunkowo nowy wynalazek. Obserwujemy aktualnie prawdziwy rozkwit technologi i usług, których wykonanie umożliwiają właśnie drony.

Sklep z dronami
oferuje różne rodzaje i modele oraz wiele dopasowanych akcesoriów. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia z drona oraz filmy z lotu ptaka. Dzięki możliwościom, które zyskaliśmy, operując dronem, ujęcia z lotu ptaka obiektów budowlanych lub inwestycji dają całkowity obraz rozmiaru i wyglądu obiektów, które ciężko byłoby uzyskać zwykłym aparatem fotograficznym.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, umiejętnościami oraz wysokiej jakości sprzętem rejestrującym. Dzięki temu nasze usługi są profesjonalne i solidne.

Oferujemy:
  • części do dronów,
  • akcesoria do dronów,
  • drony dla profesjonalistów,
  • zdjęcia z powietrza,
  • filmowanie dronem,
  • dokumentacje inwestycji z drona,
  • dron na ślub,
  • inspekcje z drona.
Jest bardzo prawdopodobne, że drony wprowadziły nową epokę, jeśli chodzi o podejście do profesjonalnej i przemysłowej fotografii. Możliwości, które daje naziemna obsługa aparatu fotograficznego, który za pomocą drona znalazł się w powietrzu, są ogromne. Operatora ogranicza tylko wyobraźnia i kreatywność. Zdjęcia z lotu ptaka są imponujące z racji wysokości, a dobrze i ciekawie wykonane, zyskują też na artystycznej wartości.

Dobrze zaufać ekspertom! Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz usługę najwyższej jakości. Fotografia lotnicza i wideofilmowanie z drona znajduje swoje zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach. Coraz częściej drony wykorzystuje się do wykonania inwentaryzacji budynków i inwestycji. Wiele osób decyduje się również na oryginalną pamiątkę ślubną w postaci filmu, wykonanego właśnie za pomocą drona.

Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące cen i współpracy. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny i rzetelny. Nasza praca to pasja, którą chcemy rozwijać.

Zapraszamy!

Artykuły

Niestandardowa pamiątka ze ślubu
Niestandardowa pamiątka ze ślubu
Standardowe filmy weselne kręcone „z ręki” są nudne. Wykorzystanie drona sprawi, że ujęcia z naszego wesela będą interesujące, zaskakujące i niestandardowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt PHU Smart-Rc Jacek Porosa

PHU Smart-Rc Jacek Porosa, Białystok

Opinie (3)

Opinie o firmie PHU Smart-Rc Jacek Porosa

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
02.11.2019
Sprzęt i akcesoria wysokiej klasy, w przystępnych cenach. Super!
Bartek
Bartek
4.0
20.09.2019
Nowoczesny rodzaj wykonania inwentaryzacji inwestycji. Bardzo mi się podoba. Na pewno wrócę!
Adam
Adam
5.0
04.07.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Fotografie wyglądają obłędnie, dobra jakość i niesamowite ujęcia. Polecam!