przyjazna Sprzątanie - usługi, Pg Service Przemysław Gryczka, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7772899843
REGON: 301397622
Rok założenia:
2021

O firmie

PG Service to firma oferująca kompleksowe usługi sprzątające dla firm. Jej właścicielem jest Przemysław Gryczka. Firma zlokalizowana jest w Murowanej Goślinie, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Główny profil działalności firmy stanowi sprzątanie biur, a sama oferta skierowana jest głównie do firm. Utrzymanie czystości w biurze jest bardzo ważne. Może być nawet czynnikiem zwiększającym wydajność pracowników, bowiem w uporządkowanej przestrzeni pracuje się po prostu lepiej. Zadania wykonywane przez firmę PG Serwis w tym zakresie to między innymi:
 • polimeryzacja podłóg,
 • mycie szklanych elewacji,
 • sprzątanie klatek schodowych,
 • pranie wykładzin,
 • sprzątanie powierzchni zamkniętych.
Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Do ich dyspozycji oddaje profesjonalny sprzęt i najlepszej jakości środki chemiczne, które zapewniają dokładne i skuteczne czyszczenie wszelkich nawierzchni. Zlecenia realizowane są zawsze w wyznaczonym czasie i w atrakcyjnych cenach.

W celu poznania szczegółów oferty Przemysław Gryczka prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zaprasza do skorzystania z usług profesjonalistów w dziedzinie sprzątania.

Artykuły

Pranie wykładzin w ofercie firmy sprzątającej PG SERVICE
Pranie wykładzin w ofercie firmy sprzątającej PG SERVICE
Firma sprzątająca PG SERVICE z Murowanej Gośliny oferuje m.in. pranie wykładzin. Jak wygląda taka usługa i komu jest polecana? Kliknij link i poznaj szczegóły.

Kontakt

Kontakt Pg Service Przemysław Gryczka

Pg Service Przemysław Gryczka, Poznań

Słowa kluczowe

Aktualności

 • usługi sprzątające

  16.05.2023

  Jakie są zalety z korzystania z usług sprzątających firmy zewnętrznej? Przede wszystkim to, że nie musisz zatrudniać i sprawdzać następnej osoby oraz tworzyć nowego stanowiska pracy. My zapewnimy dokładne i sumienne sprzątaczki, świetnie znające się na swojej pracy. Poza tym przygotowujemy ofertę według potrzeb klienta. Dodatkowa zaleta to fakt, ze nie musisz inwestować w nowoczesny sprzęt sprzątający, którym my oczywiście dysponujemy.

 • ozonowanie

  15.03.2023

  Dezynfekcja i ozonowanie to jedna z usług, akie wchodzą w skład naszej oferty. Możemy zaproponować regularną dezynfekcję pomieszczeń biurowych, szpitalnych, sanitarnych, a także samochodów służbowych. Za pomocą odpowiedniego sprzętu i środków pozbywamy się bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych zagrożeń. Bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

 • mycie okien

  23.01.2023

  Mycie okien to jedna z tych czynności, której wiele osób nie lubi. Jako firma, w ramach współpracy, zajmujemy się myciem okien, ciągów okiennych, witryn szklanych i elewacji. Prace bez wykonujemy też na wysokościach, do czego nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

 • czyszczenie wykładzin

  29.11.2022

  Wykładziny i dywany to jedne z tych powierzchni, które wymagają nie tylko częstego okurzania, ale również czyszczenia i prania raz na jakiś czas. Jako firma dysponujemy odpowiednim sprzętem. Jesteśmy w stanie usunąć plamy nawet z jasnych wykładzin i mebli tapicerowanych, a przy okazji pozbywamy się drobnoustrojów i bakterii.

 • środki czyszczące

  22.09.2022

  Prowadzisz biuro, hotel, szpital czy jakąkolwiek inną placówkę i szukasz firmy sprzątającej, z którą nawiążesz długofalową współpracę? Świetnie trafiłeś! Działamy sprawnie i dokładnie, korzystamy z nowoczesnego sprzętu, a do tego zapewniamy usługę cyklicznego sprzątania obiektów, dzięki czemu porządek utrzymuje się przez cały czas.

Opinie (0)

Opinie o firmie Pg Service Przemysław Gryczka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.