Przewóz chorych i niepełnosprawnych karetką
Przewóz chorych i niepełnosprawnych karetką , Petrus Trans-Med, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282786190
REGON: 382879654
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Petrus Trans-Med to firma z Warszawy. Specjalizuje się w transporcie medycznym oraz szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Usługi wykonuje na zlecenie osób fizycznych, ale też instytucji i placówek medycznych.

Oferta

Firma Petrus Trans-Med zabezpiecza imprezy masowe i prywatne od strony medycznej. Wystawia pojazdy i zespoły ratownicze na koncertach, piknikach, festynach oraz imprezach integracyjnych. Częścią takiej imprezy mogą być pokazy umiejętności ratowników. Możliwy jest udział w szkoleniu i nauczenie się podstaw pierwszej pomocy.

Transport sanitarny to dziedzina w której liczy się doświadczenie i odpowiednie przygotowanie sprzętowe. Firma Petrus Trans-Med zatrudnia wykwalifikowanych ratowników medycznych oraz dysponuje karetkami do przewożenia chorych, niepełnosprawnych, starszych i poszkodowanych w wypadkach. Pojazdy są w pełni sprawne, a ich wyposażenie gwarantuje, że przewożeni dotrą na wskazane miejsce terminowo i w dobrym stanie. Oferta związana z transportem medycznym obejmuje:
  • przewóz osób na dializy
  • przewóz osób na rehabilitację
  • przewóz osób niepełnosprawnych
  • przewóz osób do szpitala
  • przewóz osób do hospicjum
  • transport do sanatoriów
  • transport do domów opieki
Ponadto możliwe jest przewożenie osób w wybrane przez nie miejsca. Usługi transportowe świadczone są na terenie Polski i poza jej granicami.

Poza wymienionymi usługami firma przewozi krew, osocze.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Petrus Trans-Med. Po więcej najlepiej odwiedzić stronę internetową. Można też napisać maila albo zadzwonić.

Kontakt

Kontakt Petrus Trans-Med

Petrus Trans-Med, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Petrus Trans-Med