Rachunkowość na wyciągnięcie ręki
Rachunkowość na wyciągnięcie ręki, Petra Sp. z o.o., Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9291821389
REGON: 080402644
KRS: 0000346645
Rok założenia:
2010

O firmie

Firma Petra znajduje się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2010 roku. Jesteśmy nowoczesnymi księgowymi, menedżerami i programistami.

Oferta

Biuro rachunkowe Petra to ogólnopolskie biuro rachunkowe "w chmurze", łączy w sobie nowoczesną obsługę księgową oraz innowacyjne oprogramowanie pozwalające na pełne prowadzenie firmy. Nie musisz być z Poznania, by rozpocząć współpracę. Wystarczy dostęp do internetu, a dane Twojej firmy zawsze będą w zasięgu ręki.

To, co nas wyróżnia na tle innych firm tego typu, to ogólnokrajowy zasięg świadczonych przez nas usług rachunkowych. W pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie, łącząc w sobie nowoczesną obsługę księgową Klientów z użyciem innowacyjnego oprogramowania pozwalającego na pełne prowadzenie firmy.

Dzięki zastosowaniu tego typu metod jesteśmy w stanie połączyć pracę księgowego oraz przedsiębiorcy będących w zupełnie innych miejscach w kraju. Jest to elastyczne podejście do klienta, który nie musi już tracić czasu na dodatkowe spotkania z księgowymi oraz doradcami podatkowymi. Świadczone przez nas usługi księgowe nie wymagają bezpośredniego kontaktu z prowadzonym przez nas biurem, wystarczy jedynie mieć dostęp do internetu.

Nasza bogata oferta usług obejmuje terminową, rzetelną oraz skrupulatną realizację prac obejmujących między innymi
  • prowadzenie spraw księgowych spółek,
  • pomoc w zakładaniu spółki,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • obsługa księgowa firm,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • obsługa kadrowa i płacowa,
  • obsługa ZUS,
  • obsługa fundacji,
  • rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego.
Zapewniamy, że prowadzenie rachunkowości przez internet jest bezpieczną metodą oszczędzającą czas przedsiębiorcy. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące szczegółów naszej oferty, prosimy o kontakt zarówno mailowy lub telefoniczny. Zachęcamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym lub z naszym oddziałem zlokalizowanym w Zielonej Górze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Petra z Zielonej Góry.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Petra Sp. z o.o.

Petra Sp. z o.o., Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Petra Sp. z o.o.