Nauka w Australii, USA, Kanadzie - pomoże Ci spełnić Twoje marzenie
Nauka w Australii, USA, Kanadzie - pomoże Ci spełnić Twoje marzenie, Perfect- Study. Work. Travel, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8971007799
REGON: 930472265
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Perfect - Study. Work. Travel. to firma, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu i działa od 1992 roku. Już od ponad 20 lat zajmujemy się promowaniem, a także organizacją wyjazdów do Australii oraz innych kontynentów i państw. Do tej pory pomogliśmy już setkom osób, między innymi dzięki współpracy z ambasadami, a także wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Emigracja, praca oraz studia w Australii - to było marzenie wielu naszych Klientów, którzy dziś są już absolwentami renomowanych uczelni i znaleźli pracę w wymarzonym zawodzie. Wiemy, że ten daleki kontynent przyciąga coraz więcej turystów ze względu na to jak ogromne możliwości daje swoim obywatelom, choć nie tylko! Osoby, którym uda uzyskać się wizę studencką, mogą korzystać z naprawę wielu udogodnień, jakie zapewnia to szóste pod względem wielkości państwo na świecie.

Jednak żeby otrzymać wizę, trzeba spełnić wiele formalności, a to dopiero początek! Wiele osób planujących pracę czy naukę za granicą zastanawia się, w jaki sposób znaleźć swoje pierwsze zatrudnienie, jakie miasto w Australii wybrać, aby spełnić swoje cele, jakie są koszty podróży, a także, w jaki sposób znaleźć bezpieczne zakwaterowanie.

Klientom, którzy są zdecydowani uczestniczyć w jednej z najpiękniejszych przygód swojego życia, oferujemy konsultacje wyjazdów za granicę. Organizujemy wyjazdy do Australii, Kanady oraz USA zgodnie z aktualnymi przepisami wizowymi i migracyjnymi. Nie tylko załatwiamy najważniejsze formalności, ale również zapewniamy doradztwo w realizacji celów edukacyjnych i zawodowych.

Usługi, jakie oferujemy, obejmują następujące obszary:
 • doradztwo turystyczne (załatwienie wizy, ustalenie planu podróży, organizacja wylotu, rezerwacja noclegów, wynajem samochodów),
 • edukacja (pomoc w wyborze szkoły średniej lub uczelni i studiów),
 • praca (doradztwo w wyborze jednej z kilku wiz: edukacyjna, pracownicza, dla absolwentów PWr, emigracyjna, Holiday & Work, dla osób pracujących na farmach),
 • szkolenia (dotyczące zasad korzystania z danej wizy: nakazy, zakazy, ograniczenia, warunki),
 • pomoc w szukaniu zatrudnienia i przeprowadzenie przez proces rekrutacyjny,
 • ubezpieczenie (pomoc w wyborze i zakupie odpowiedniej polisy turystycznej).
Wiele osób korzystających z naszych usług interesują wymiana uczniowska do USA. Jest to program współfinansowany przez rząd amerykański, a jego uczestnicy nie płacą czesnego za szkołę. Uczniowie są zakwaterowani w domach amerykańskich rodzin i poznają ich kulturę oraz styl życia.

Nasza firma promuje polskich uczniów, którzy chcieliby skorzystać z takiej wymiany. Prowadzimy rekrutację, robimy testy językowe i organizujemy rozmowy z opiekunami kandydatów. Następnie przygotowujemy szczegółowe szkolenie dla osób, które się zakwalifikują oraz pomagamy przy uzyskaniu wizy J-1. W razie potrzeby wspieramy uczniów w późniejszej rekrutacji na zagraniczne studia.

To jednak nie wszystko, co mamy w ofercie! Z naszym wsparciem Klienci dostają się również do szkół średnich w Anglii, Irlandii, Zelandii, Francji, Hiszpanii i Niemczech.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - Perfect - Study. Work. Travel.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Perfect- Study. Work. Travel

Perfect- Study. Work. Travel, Wrocław

Słowa kluczowe

Aktualności

 • kursy językowe

  27.05.2024

  Czy marzysz o niezapomnianym doświadczeniu, które pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności językowe i czerpać radość z aktywności sportowych? Perfect - Study. Work. Travel ma dla Ciebie idealną propozycję - krótkie programy wakacyjne za granicą, na przykład w Wielkiej Brytanii czy USA, które łączą naukę języka z pasjonującymi zajęciami sportowymi, takimi jak jazda konna, koszykówka czy taniec. Dodatkowo oferta obejmuje też kursy przygotowujące do egzaminów językowych oraz możliwość uczestniczenia w wolontariacie, gdzie będziesz mógł pomóc innym i nawiązać nowe przyjaźnie z uczniami innych narodowości. Jeśli więc poszukujesz wyjątkowego sposobu zdobycie wartościowych umiejętności, nie zwlekaj i sprawdź ofertę Perfect - Study. Work. Travel! Zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • nauka w kanadzie

  18.03.2024

  Perfect - Study. Work. Travel to firma, która oferuje kompleksowe konsultacje dla osób planujących rozpoczęcie nauki w Kanadzie, zapewniając wsparcie na każdym etapie rekrutacji, począwszy od testów językowych, aż po rozmowy z opiekunami prawnymi ucznia. Dzięki naszej pomocy Klienci mają możliwość uzyskania kanadyjskiego high school diploma już po rocznej nauce w szkole kanadyjskiej, co otwiera przed nimi drzwi do prestiżowych uczelni i światowej kariery. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami, które daję szansę na rozwijanie swoich zainteresowań zarówno w dziedzinach naukowych, jak i w sporcie. Zapraszamy do kontaktu z Perfect - Study. Work. Travel, aby dowiedzieć się więcej o usługach i rozpocząć przygodę życia w Kanadzie!

  Więcej informacji
 • praca w australii

  30.01.2024

  Perfect - Study. Work. Travel to firma z Wrocławia, która od wielu lat zajmuje się doradztwem turystycznym. Z pewnością pomoże każdej osobie marzącej o wyjeździe do Australii w celach zarobkowych, a także dla tym, którzy potrzebują wsparcia w kwestiach wizowych oraz organizacyjnych. Nasza kadra oferuje profesjonalne wsparcie przy wyborze właściwej wizy, co może znacząco wpłynąć na możliwości znalezienia lepszej lub gorszej pracy za granicą. W ramach usług przeprowadzamy również konsultacje, podczas których nasi eksperci ocenią realną szansę Klienta na znalezienie zatrudnienia w Australii oraz udzielą niezbędnych wskazówek i porad. Jeśli zajdzie taka potrzeba, chętnie pomożemy również przy załatwieniu wizy, wyborze odpowiednich lotów oraz zakwaterowania, aby Twój wyjazd był jak najbardziej komfortowy i bezproblemowy. Zapraszamy do kontaktu!

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Perfect- Study. Work. Travel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.