Naszą specjalnością jest organizacja imprez
Naszą specjalnością jest organizacja imprez, Perfect Event. Organizacja wydarzeń plenerowych, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9910547622
Dodatkowe kontakty:

694 883 185

Rok założenia:
2023

O firmie

Firma Perfect Event. Organizacja wydarzeń plenerowych znajduje się w miejscowości Kały w województwie opolskim. Od 2021 roku świadczymy usługi z zakresu imprezy - organizacja, wypożyczanie sprzętu.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług związanych z organizacją imprez, zarówno plenerowych, jak i tradycyjnych. Zapewniamy swoją pomoc podczas przygotowania wesel, urodzin, imprez plenerowych, ślubów i wielu innych czy eventów. Dbamy o wiele podstawowych spraw związanych z wydarzeniem, od dekoracji po zastawę stołową.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • wypożyczanie i wynajem namiotów bankietowych, imprezowych oraz eventowych,
  • wypożyczanie krzeseł, stołów, naczyń, mebli eventowych oraz zastawy stołowej,
  • wynajem parasoli grzewczych, ławek, pokrowców na krzesła oraz obrusów,
  • wynajem rollbaru do piwa i zaopatrzenie firm eventowych.
Gwarantujemy kompleksowe podejście do organizacji imprez. Z nami nie musisz martwić się o żadne szczegóły - zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza firma gwarantuje profesjonalizm, terminowość oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy element wyposażenia imprezy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Perfect Event. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że organizacja imprezy może być przyjemnością, a nie stresem. Z nami Twoje wydarzenie będzie perfekcyjne!

Kontakt

Kontakt Perfect Event. Organizacja wydarzeń plenerowych

Perfect Event. Organizacja wydarzeń plenerowych, Opole

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Perfect Event. Organizacja wydarzeń plenerowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.