Atrakcyjne ubezpieczenia
Atrakcyjne ubezpieczenia, Perfect Biuro Ubezpieczeń Horna Kozłowski Sp. j., Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7251710688
REGON: 472049147
KRS: 0000901455
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeń Perfect istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba mieści się w Łodzi. Zajmujemy się sprzedażą pakietów ubezpieczeń. Osobami decyzyjnymi są Katarzyna Horna i Jarosław Kozłowski.

Oferta

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i wymaganiom. Mamy dla nich całą gamę ubezpieczeń, a dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Zrobimy wszystko, by nasi klienci otrzymali ofertę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych wymagań.

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni i przedsiębiorstwa. Nie spoczywamy na laurach, ale cały czas się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, by świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie. Ponadto chcemy zapewnić wygodę klientom i przypominamy im o ratach oraz terminach wznowień ubezpieczeń. Zapewniamy również szybkie przeliczanie składek i miłą obsługę. Działamy kompleksowo: od wstępnego poinformowania klienta o różnych formach ubezpieczeń zaczynając, a na finalizacji umowy kończąc.
Nasza oferta to:
 • ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW i Assistance
 • ubezpieczenia majątkowe
 • ubezpieczenia na życie
 • ubezpieczenia domów i lokali usługowych
 • ubezpieczenia finansowe
 • ubezpieczenia turystyczne
 • ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą
 • ubezpieczenia rolne, w tym OC, budynków i upraw
Honorujemy Łódzką Kartę Dużej Rodziny oraz Miejską Kartę Seniora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście w siedzibie biura ubezpieczeń Perfect lub na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Perfect Biuro Ubezpieczeń Horna Kozłowski Sp. j.

Perfect Biuro Ubezpieczeń Horna Kozłowski Sp. j., Łódź

Aktualności

 • biuro ubezpieczeń

  27.06.2024

  Biuro Ubezpieczeń Perfect w Łodzi to miejsce, gdzie nasi eksperci pomogą Ci znaleźć jak najlepsze ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie czy turystyczne, współpracując z renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Ubezpieczeń Perfect w Łodzi, abyśmy mogli wspólnie wybrać odpowiednią ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.

  Więcej informacji

Opinie (2)

Opinie o firmie Perfect Biuro Ubezpieczeń Horna Kozłowski Sp. j.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.05.2014
Świetnie
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.04.2014
Świetna obsługa. Polecam!