Pranie i czyszczenie tapicerki skórzanej
Pranie i czyszczenie tapicerki skórzanej, Perfect Autocolor Adrian Grabowski, Jaworze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372612394
REGON: 368301920
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Perfect Autocolor znajduje się w Jaworzu, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w pielęgnacji ogrodów, a także auto-detailingu. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2017 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Adrian Grabowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Perfect Autocolor jest auto-detailing. W naszej ofercie można znaleźć pranie tapicerki samochodowej. Podejmiemy się również czyszczenia skóry. Zapewniamy, że podczas realizacji zamówień korzystamy ze sprawdzonej chemii, która zabezpiecza materiały. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy pełna korekta lakieru. Jesteśmy w stanie nałożyć powłoki ceramiczne.

Nasza oferta to także:
  • polerowanie,
  • woskowanie,
  • regeneracja lamp,
  • przygotowanie auta do sprzedaży.
Oprócz tego zajmujemy się również usługami ogrodniczymi, w ramach których podejmujemy się koszenia trawników w ogrodach, na działkach czy przed sklepami. Możemy także zaproponować pielęgnację ogrodów. Jesteśmy w stanie usunąć samosiejki czy przyciąć żywopłot.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy rzetelność i terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących oferty. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Perfect Autocolor.

Artykuły

Jak dobrać basen ogrodowy do konkretnych warunków i upodobań?
Jak dobrać basen ogrodowy do konkretnych warunków i upodobań?
Jednak jeśli mamy trochę oszczędności i własny ogród, to warto zainwestować w odpowiedni basen ogrodowy, aby zapewnić dodatkową atrakcję oraz doskonałą ochłodę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Perfect Autocolor Adrian Grabowski

Perfect Autocolor Adrian Grabowski, Jaworze

Opinie (2)

Opinie o firmie Perfect Autocolor Adrian Grabowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
29.07.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Perfect Autocolor, regularnie koszą trawnik na terenie mojej firmy, a także przed domem. Polecam.
Rafał
Rafał
5.0
27.05.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się wyczyszczenia tapicerki samochodowej, teraz wygląda jak nowa. Polecam serdecznie.