przyjazna Podnośniki - koszowe, Peplińscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stężyca

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5892069161
REGON: 52053825700000
KRS: 0000934553
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Peplińscy powstała w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Stężycy, w województwie pomorskim. Działamy w branży budowlanej oraz dekarskiej, a usługi realizujemy przy pomocy podnośnika koszowego.

Oferta

Jako kadra firmy Peplińscy oferujemy wynajem podnośnika koszowego o maksymalnym wysięgu 21 metrów. To urządzenie zamontowane na samochodzie Mercedes Benz Sprinter, które umożliwia bezpieczne przemieszczenie osób na stanowiska robocze i wykonanie najróżniejsze prac serwisowych lub montażowych na wysokościach. Wykonujemy usługi HDS.

Dziś z podnośników koszowych korzysta coraz więcej branż, a także prywatnych przedsiębiorców, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zarządców terenów publicznych oraz instytucji zajmujących się utrzymaniem stanu technicznego oświetlenia drogowego. Dzieje się tak, ponieważ tak zwane zwyżki obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów znacznie ułatwiają realizację najróżniejszych prac, do których można zaliczyć naprawę latarni, przeglądy słupów elektrycznych, czyszczenie elewacji lub montaż i demontaż reklam. W ofercie naszej kadry znajduje się przede wszystkim:
 • mycie okien,
 • mycie elewacji budynków mieszkalnych oraz usługowych,
 • prace blacharsko-dekarskie,
 • przycinka drzew wysokich,
 • konserwacja oświetlenia,
 • odnawianie elewacji,
Podnośnik koszowy o dalekim wysięgu znacznie ułatwia nam realizację zleceń na różne roboty w zakresie krycia i konserwacji dachów. Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest dekarstwo i:
 • demontaż starych pokryć dachowych,
 • pomoc w zakupie nowych materiałów,
 • układanie dachówki cementowej i ceramicznej,
 • układanie blachodachówki,
 • montaż papy termozgrzewalnej,
 • montaż rynien.
Oprócz wymienionych usług dekarskich nasza firma podejmuje się również wykańczania elewacji, szczególnie w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Wykonujemy tynki cienkowarstwowe i grubowarstwowe, zgodnie z projektem i kosztorysem, który opracowujemy dla Klienta. Chętnie doradzamy w wyborze materiałów wykończeniowych, spośród których możemy wyróżnić zaprawy silikonowe, silikatowe, mineralne oraz akrylowe. Zadbamy o to, aby tynki zapewniały budynkowi ochronę przed wilgocią oraz prawidłową paroprzepuszczalność.

Zapraszamy do współpracy - firma Peplińscy ze Stężycy.

Artykuły

Firma PEPLIŃSCY – od wynajmu podnośników po roboty dekarskie
Firma PEPLIŃSCY – od wynajmu podnośników po roboty dekarskie
Firma PEPLIŃSCY oferuje szerokie usługi remontowe z użyciem podnośników koszowych. Kliknij link i poznaj pełną propozycję tego zespołu z miejscowości Stężyca.
PK Peplińscy: Zastosowanie podnośników koszowych w różnych porach roku
PK Peplińscy: Zastosowanie podnośników koszowych w różnych porach roku
Prace na wysokościach różnią się w zależności od aktualnej pory roku. Latem obcinamy drzewa, w zimę odśnieżamy dachy. Poznaj zastosowanie podnośnika koszowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Peplińscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Peplińscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stężyca

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Peplińscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
29.05.2022
Ostatnio firma Peplińscy przeprowadziła czyszczenie elewacji trzech bloków, które administrujemy. Kadra zrealizowała wszystkie zlecone przez nas prace, a wykonane fotografie potwierdzają ogromną różnicę w wyglądzie ścian przed i po dokonaniu usługi.