Budowa dróg, chodników, placów i ścieżek rowerowych
Budowa dróg, chodników, placów i ścieżek rowerowych, Pedrobud Marcin Niżniowski, Cerkwica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8571786127
REGON: 812678050
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Pedrobud znajduje się w Cerkwicy, w powiecie gryfickim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Właścicielem jest Marcin Niżniowski.

Oferta

Nasze usługi świadczymy głównie na rzecz jednostek samorządowych i firm działających w branży budowlano-drogowej. Posiadamy 14-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zajmujemy się przede wszystkim wykonaniem robót ziemnych oraz budowlanych. Specjalizujemy się w pracach związanych z budową i przebudową dróg, placów, parkingów i ścieżek rowerowych. Chętnie podejmujemy się wykonania prac brukarskich w ramach których układamy kostkę m.in. na chodnikach i placach.

Wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia wykonanie prac na najwyższym poziomie.Realizujemy zamówienia osób fizycznych, inwestorów prywatnych oraz instytucji publicznych.Partnerami firmy są jednostki samorządowe takie jak Urząd Gminy
Rewal, Urząd Gminy Karnice, Urząd Gminy Brojce oraz firmy z branży budowlano-drogowej.

Posiadamy duże doświadczenie w budowie przyłącz sanitarnych oraz sieci wodociągowych, sanitarnych i deszczowych. W zakresie naszych usług znajduje się także zakładanie i pielęgnacją terenów zielonych. Dysponujemy ciężkim sprzętem budowlanym.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.

Artykuły

Co warto wiedzieć o robotach ziemnych?
Co warto wiedzieć o robotach ziemnych?
Bardzo ważnym etapem prac na budowie są także wszelkiego rodzaju roboty ziemne, czyli przygotowanie terenu pod dany budynek. Oto, co warto wiedzieć o nich.

Wideo

Więcej informacji

  • Nasza strona internetowa zobacz
  • Nasza druga strona internetowa zobacz

Kontakt

Kontakt Pedrobud Marcin Niżniowski

Pedrobud Marcin Niżniowski, Cerkwica

Opinie (3)

Opinie o firmie Pedrobud Marcin Niżniowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
29.11.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Polecam.
Jan
Jan
5.0
13.09.2019
Współpraca z firmą Pedrobud przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Renata
Renata
5.0
24.07.2019
Świetna firma, która zajmuje się świadczeniem usług budowlanych. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.