Firma ProSenior24 pośredniczy w organizowaniu wyjazdów do pracy do Niemiec dl
Firma ProSenior24 pośredniczy w organizowaniu wyjazdów do pracy do Niemiec dl, Pbi Sp. z o.o., Witnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5993229471
REGON: 369699273
KRS: 0000734577
Rok założenia:
2018

O firmie

Pbi Sp. Z o. o. to firma zlokalizowana na terenie Witnicy, w powiecie gorzowskim. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy, a dokładniej rzecz biorąc pracy w Niemczech.

Oferta

Prowadzona przez nas działalność skupia się przede wszystkim na organizowaniu pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Wszystkich współpracujących z nami opiekunów traktujemy z takim samym zaangażowaniem i jesteśmy w stałym kontakcie.

Funkcjonujemy w branży już od ponad roku. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższym poziomie naszych usług.

Opiekunom pracującym w Niemczech zapewniamy:
  • zakwaterowanie,
  • legalizację pobytu,
  • legalizacje pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Oferujemy pracę ze starszymi osobami, które są uprzednio weryfikowane przez naszą agencję. Nie wysyłamy naszych opiekunów w ciemno. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było jak najbardziej klarowne i żeby żadna ze stron nie czuła niedomówień.

Dodatkowo oferujemy także pracę dla sprzątaczek w Niemczech. Jesteśmy w stanie zapewnić bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz tak jak w przypadku opiekunów zakwaterowanie, legalizację pobytu oraz legalizacje pracy.

Zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych specjalistów, którzy zawsze są do dyspozycji naszych pracowników i zawsze potrafią znaleźć wyjście z sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Praca za granicą
Praca za granicą
Korzystając z profesjonalnych agencji pośrednictwa pracy mamy pewność, że trafimy w dobre miejsce!

Wideo

Kontakt

Kontakt Pbi Sp. z o.o.

Pbi Sp. z o.o., Witnica

Opinie (5)

Opinie o firmie Pbi Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
16.05.2020
Oferują bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie swoje produkty.
Alwin
Alwin
5.0
05.03.2020
Rzadko zdarza mi się pisać komentarze w takich miejscach, ale zrobię wyjątek bo Pbs naprawdę zasługują na komplement. Warto!
Amadeusz
Amadeusz
5.0
20.01.2020
Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak korzystnej oferty i tym bardziej, że będzie ona taka w rzeczywistości. A jednak się opłacało! Polecam wszystkim!
Ada
Ada
5.0
12.11.2019
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wyjechałam do pracy przy osobach starszych i opłacało się. Praca minęła spokojnie, a w razie pytań zawsze mogłam dzwonić do konsultantek.
Elka
Elka
5.0
18.09.2019
Świetna agencja. Naprawdę można polegać na ich konsultantach i tym co proponują. Same sprawdzone informacje, zero wprowadzania w błąd.