przyjazna Hale, pawilony - budowa, sprzedaż, wynajem, Pawilonyzpłyty.pl Ewa Borawa, Budziszewice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261561415
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Pawilonyzpłyty.pl z Budziszewic, której właścicielką jest Ewa Borawa, zajmuje się projektowaniem i produkcją pawilonów z płyt warstwowych. Nadają się one zarówno do celów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Mogą pełnić również funkcję kiosków, portierni, stróżówek, pawilonów technicznych. Ich głównymi zaletami jest szybkość montażu oraz doskonała izolacja.

Oferta

Pawilony z płyt warstwowych, które oferuje klientom firma Pawilonyzpłyty.pl, mają wiele zalet. Dzięki zastosowanej technologii zapewniają użytkownikom ponadprzeciętną izolację termiczną i akustyczną. Gdy na zewnątrz jest zimno, to zachowują ciepło w środku, gdy natomiast jest upał, pozwalają się ochłodzić. Użytkownicy mogą w ten sposób ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem i klimatyzacją.

Ponadto pawilony to konstrukcje lekkie i szybkie w montażu. Nie wymagają wykonywania skomplikowanych prac ziemnych czy budowy płyty fundamentowej. Są także odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz korozji.

Wśród ich zalet wymienić należy także niskie koszty wykonania i montażu oraz niskie koszty eksploatacji.

Pawilony mogą być użytkowane mieszkaniowo, jako obiekty handlowo-usługowe, obiekty gastronomiczne, zaplecza socjalne czy techniczne.

Firma oferuje również przygotowanie pawilonów w funkcji stróżówek, kiosków, portierni, budek parkingowych oraz wielu innych. Klienci mogą zlecić zaadaptowanie projektu do swoich indywidualnych potrzeb.

Osoby zainteresowane szczegółami mogą je uzyskać podczas kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt Pawilonyzpłyty.pl Ewa Borawa

Pawilonyzpłyty.pl Ewa Borawa, Budziszewice

Opinie (0)

Opinie o firmie Pawilonyzpłyty.pl Ewa Borawa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.