Profesjonalne układanie paneli i podłóg drewnianych
Profesjonalne układanie paneli i podłóg drewnianych , Paweł Zawichrowski. Układanie Paneli, deski, montaż listew MDF, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670166109
REGON: 091501553
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nasza firma oferuje przede wszystkim usługi parkieciarskie. Zajmujemy się montażem paneli i podłóg drewnianych. Oferujemy również wykonanie wielu innych prac wykończeniowych. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic, a właścicielem firmy jest Paweł Zawichrowski.

Oferta

Podłogi z drewna są zawsze modne, ponieważ cechują się elegancją oraz możliwością renowacji, co sprawia, że mogą służyć mieszkańcom przez dziesiątki lat. Nasza firma zawsze rekomenduje montaż podłóg drewnianych, które są ekologiczne i z pewnością o wiele zdrowsze niż sztuczne materiały. Deski z drewna zapewniają mieszkańcom stabilną konstrukcję, dobrze tłumią hałas, regulują mikroklimat w pomieszczeniu i nie przyciągają kurzu, więc są doskonałe dla osób cierpiących na alergię.

W naszej ofercie znajduje się:
  • układanie paneli podłogowych,
  • układanie deski barlineckiej,
  • układanie paneli winylowych,
  • układanie parkietu,
  • odświeżanie parkietu,
  • montaż listew MDF,
  • montaż drzwi wewnętrznych.
Dla osób, które mają już zamontowaną podłogę z drewna, oferujemy cyklinowanie, czyli usługę renowacji. Jeżeli powłoka lakiernicza przetarła się oraz zmatowiała, my doprowadzimy ją do stanu poprzedniego. Za pomocą odpowiednich urządzeń oraz preparatów wykonamy renowację podłogi, która pozwoli odzyskać jej ówczesny blask i wygląd.

Oferujemy doradztwo przy wyborze materiałów montażowych. Zapewniamy terminową realizację zleceń. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Paweł Zawichrowski. Układanie Paneli, deski, montaż listew MDF

Paweł Zawichrowski. Układanie Paneli, deski, montaż listew MDF, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Paweł Zawichrowski. Układanie Paneli, deski, montaż listew MDF