przyjazna Radcy prawni, Paweł Popko Kancelaria radcy prawnego, Szamotuły

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871446613
REGON: 300286228
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Kancelaria radcy prawnego Pawła Popko znajduje się w Szamotułach. Od 2006 roku zapewnia pomoc prawną klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Oferta

Paweł Popko jest radcą prawnym prowadzącym kancelarię w Szamotułach. W zakresie prawa cywilnego oferuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów, reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych oraz egzekucyjnych, a także przygotowywanie pism przedprocesowych i procesowych. Prowadzi takie sprawy cywilne, jak między innymi:
 • sprawy o zapłatę, dochodzenie odszkodowań
 • sprawy o zasiedzenie,
 • sprawy dotyczące upadłości konsumenckiej,
 • sprawy o użytkowanie wieczyste.
Zakres świadczonych usług obejmuje również prawo rodzinne. W jego ramach prowadzi sprawy o rozwód, alimenty ustalenie lub zaprzeczene ojcostwa oraz wiele innych spraw rodzinnych.

Zajmuje się także prawem spadkowym, oferując pomoc w sprawach dotyczących przyjęcia i odrzucenia spadku, stwierdzenia nabycia spadku, unieważnienia testamentu oraz spraw o zachowek i dział spadku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Paweł Popko Kancelaria radcy prawnego

Paweł Popko Kancelaria radcy prawnego, Szamotuły

Aktualności

 • prawo rodzinne

  20.03.2024

  Dziedzina prawa rodzinengo jest dość obszerna i obejmuje różne kwestie prawne, takie jak rozwód, opieka nad dziećmi oraz adopcja. Z racji skomplikowanego charakteru tych zagadnień, konieczne jest skorzystanie z porady doświadczonego prawnika, który pomoże w poruszaniu się po zawiłościach prawa rodzinnego.

  Więcej informacji
 • prawo cywilne

  28.12.2023

  Kodeks cywilny to rozległy i zawiły dokument prawny, który uregulowuje relacje między ludźmi w różnych sferach życia. Jego szeroki zakres często prowadzi do sporów prawnych, co wymaga wsparcia radcy prawnego z gruntowną znajomością przepisów kodeksu cywilnego.

  Więcej informacji
 • udzielanie porad prawnych

  25.09.2023

  Uzyskanie zgody na budowę może być skomplikowanym i wymagającym zadaniem. Wymaga przygotowania kilku dokumentów, które należy przedstawić odpowiednim organom. Nasza kancelaria specjalizuje się w doradztwie prawnym w tym zakresie i oferujemy pomoc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Jesteśmy świadomi, jak ważna jest sprawnie i skutecznie przeprowadzona procedura ubiegania się o pozwolenie na budowę.

  Więcej informacji

Opinie (2)

Opinie o firmie Paweł Popko Kancelaria radcy prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.03.2015
Mecenas Popko to bardzo skuteczny i rzetelny prawnik, godny polecenia, profesjonalista.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.07.2014
Kancelaria prawna prowadzona na najwyższym poziomie. Pan Paweł pomógł mi już w dwóch dość skomplikowanych sprawach z pozwodzeniem.