Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5742005461
REGON: 241897259
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

W zakładzie handlowo-usługowym Pawła Kowalika działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Nasza działalność znajduje się w Zawadach, w powiecie kłobuckim, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się kamieniarstwem. Zapraszamy do przeczytania oferty.

Oferta

W zakładzie Pawła Kowalika posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w świadczeniu usług kamieniarskich. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz mniejszych i większych firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • montaż elementów z kamienia,
  • montaż posadzek,
  • układanie granitu,
  • układanie kostki brukowej,
  • układanie kostki granitowej.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to ukończone kursy specjalistyczne. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną pracę.

Używamy kamienia i kostki brukowej wysokiej jakości, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów i dostawców. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby naszego zakładu kamieniarskiego w Zawadach.

Kontakt

Kontakt Paweł Kowalik Zakład Handlowo-Usługowy

Paweł Kowalik Zakład Handlowo-Usługowy, Zawady

Opinie (0)

Opinie o firmie Paweł Kowalik Zakład Handlowo-Usługowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.