Konserwacja i naprawa wind oraz dźwigów
Konserwacja i naprawa wind oraz dźwigów, Paw-Lift Marcin Wiśniewski, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272362761
REGON: 368020026
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba Paw-Lift znajduje się w Jutroszewie, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w usługach pogotowia dźwigowego. Działamy w branży od 2017 roku.

Oferta

W Paw-Lift znamy się doskonale na serwisie urządzeń transportu pionowego. Wszystkie prace wykonujemy dokładnie i szybko, ponieważ mamy doświadczenie, dysponujemy specjalistycznymi narzędziami i posiadamy zapas części zamiennych. Usługi oferujemy spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym oraz podmiotom gospodarczym i instytucjom. Pracujemy najczęściej w blokach, biurowcach, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy takie usługi, jak:
  • serwis wind osobowych, towarowych i towarowo-osobowych,
  • serwis dźwigów osobowych, towarowych i towarowo-osobowych,
  • serwis platform dla osób niepełnosprawnych,
  • serwis schodów i chodników ruchomych.
  • serwis suwnic,
  • serwis wciągników,
  • serwis podestów ruchomych.
Wykonujemy pomiary elektryczne, przeglądy stanu technicznego i prace przy konserwacji poszczególnych mechanizmów. Wymieniamy również uszkodzone części dźwigów elektrycznych i hydraulicznych na nowe. Dysponujemy np. elektromagnesami, hamulcami i stopniami do schodów ruchomych. Przywracamy też sprawność falowników i sterowników. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Paw-Lift! Więcej informacji dotyczących serwis wind i dźwigów udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Serwisujemy urządzenia OTIS, KONE, SCHINDLER, THYSSEN, ORONA i innych marek.

Kontakt

Kontakt Paw-Lift Marcin Wiśniewski

Paw-Lift Marcin Wiśniewski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Paw-Lift Marcin Wiśniewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.