Montaż, konserwacja i naprawa schodów ruchomych
Montaż, konserwacja i naprawa schodów ruchomych , Paw-Lift Marcin Wiśniewski, Jutroszew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272362761
REGON: 368020026
Rok założenia:
2017

O firmie

Paw Lift to firma z Jutroszewa. Zajmuje się elektromechaniką dźwigową, co oznacza, że montuje, konserwuje i serwisuje urządzenia służące do pionowego i poziomego transportu wewnętrznego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Wiśniewski.

Oferta

Nowoczesne rozwiązania w zakresie transportu wewnętrznego zwiększają komfort korzystania z biur, obiektów użyteczności publicznej, obiektów mieszkalnych oraz lotnisk i centrów handlowych. Urządzenia i całe systemy przeznaczone do transportu pionowego i poziomego dostarcza, montuje i w razie potrzeby serwisuje firma Paw Lift. Zapewnia dotrzymywanie terminów, używanie najlepszych części i materiałów eksploatacyjnych oraz konkurencyjne ceny. Podstawą firmowej działalności jest montaż, konserwacja i naprawa schodów ruchomych oraz chodników ruchomych. Konstrukcje wyposażane są ponadto w systemy oszczędzania energii i modernizowane w zakresie nowych gumowych poręczy. Pracownicy przedsiębiorstwa wymieniają też rolki, łańcuchy, stopnie i sterowania.

Oferta przygotowana przez Paw Lift obejmuje również takie usługi jak naprawa dźwigów osobowych, osobowo-towarowych i towarowych, w tym serwis maszynowni i demontaż wind. Prowadzone jest także całodobowe pogotowie dźwigowe. Ponadto wykonywany jest:
  • serwis suwnic,
  • serwis wciągników,
  • serwis podnośników,
  • serwis wciągarek,
  • serwis falowników.
Więcej informacji związanych z działalnością Paw Lift znajduje się na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej albo telefonicznie.


Marki i specjalizacje

Firma serwisuje urządzenia Akel, Kone, Orona, Otis, Schindler, Thyssen.

Kontakt

Kontakt Paw-Lift Marcin Wiśniewski

Paw-Lift Marcin Wiśniewski, Jutroszew

Opinie (0)

Opinie o firmie Paw-Lift Marcin Wiśniewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.