Naszą specjalnością jest spawalnictwo
Naszą specjalnością jest spawalnictwo, Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha, Bełchatów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7691800622
REGON: 363840279
Rok założenia:
2016

O firmie

Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha ma siedzibę w mieście Bełchatów na terenie województwa łódzkiego. Firma została założona w roku 2016 i oferuje usługi z zakresu spawalnictwo - usługi. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Instalacje technologiczne i hydraulika są fundamentem każdego obiektu budowlanego, a jako firma Patry-Spaw jesteśmy ekspertami w zapewnianiu niezawodnego funkcjonowania całych budynków poprzez fachowe wykonawstwo i zaawansowane usługi spawalnicze.

Specjalizujemy się w spawaniu elementów metalowych różnego rodzaju, które stanowią solidną podstawę konstrukcji. Mamy bogate doświadczenie w obróbce metali kolorowych oraz w montażu kompletnych systemów zawieszeń czy izolacji rurociągów w obiektach przemysłowych, handlowych i produkcyjnych.

Nasze zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm zdobyły uznanie firm o zasięgu międzynarodowym, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać usługi spawalnicze i montażowe. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednimi certyfikatami, a praca na nowoczesnym sprzęcie pozwala nam na bieżącą kontrolę jakości oraz stanu wszystkich spawarek i narzędzi.

Nasza oferta obejmuje:
  • montaż i spawanie różnych rodzajów rurociągów, a w tym stalowych, wodnych, parowych, gazowych,
  • spawanie metali kolorowych, takich jak miedź, aluminium, mosiądz, stali nierdzewne,
  • montaż rurociągów z tworzyw sztucznych (PP, PE, PVC, PE-Xc, PE-HD).
Oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, kotłowni i węzłów cieplnych, instalacji wody lodowej, wentylacji i innych.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do spawania różnymi metodami, wydane przez UDT, Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz TÜV. Dysponujemy również uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych, suwnic, podestów ruchomych oraz świadectwami kwalifikacyjnymi E.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha - Na czym polega proces spawania?
Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha - Na czym polega proces spawania?
Spawanie to proces niezbędny w wielu dziedzinach przemysłu i nie tylko. Sprawdź, jakie są metody spawania i dlaczego prace te najlepiej powierzyć specjalistom.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha

Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha, Bełchatów

Opinie (0)

Opinie o firmie Patry-Spaw Usługi spawalnicze Jacek Patryarcha


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.