Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282791512
REGON: 10150619300000
Rok założenia:
2012
Branża:

Polecane oferty

Wybór mieszkania, domu czy działki to naprawdę trudne zadanie, dlatego warto skorzystać z pomocy po...
Firma Krystyny Lichman w Łodzi zajmuje się kompleksową obsługą transakcji sprzedaży, zakupu i wynaj...
Pabianice, Matejki 11 lok. 2
Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych us...
W At-Comp zatrudniamy specjalistów posiadających bogatą wiedzę branżową, dzięki czemu podejmują się...

O firmie

Firma Patronus to dynamicznie rozwijająca się spółka z siedzibą w Łodzi. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Janusza Siedleckiego, Jacka Majewskiego, Marzenę Rusinkiewicz oraz Monikę Majewską. Działalność założyliśmy w 2012 roku.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej z nieruchomościami, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów. Podstawowym profilem naszej firmy jest świadczenie usług związanych z administracją i zarządzaniem wszelkimi nieruchomościami.

Do sprawy podchodzimy kompleksowo, zajmujemy się obsługą księgową, windykacją należności oraz nadzorowaniem robót wykonywanych przez podmioty gospodarcze z zewnątrz, czy to na umowę, czy zlecenie.

Podczas pracy zwracamy szczególną uwagę na wymagania oraz przepisy prawa, co jesteśmy w stanie udowodnić wieloma certyfikatami oraz licencjami zarządców nieruchomości. Ze względu na nowoczesne zaplecze techniczne, organizacyjne, informatyczne oraz biurowe, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki standard świadczonych usług.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników z ogromnym zasobem specjalistycznej wiedzy oraz uprawnieniami inspektora nadzoru i instalacji sanitarnych. Współpracę podejmujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami działającymi w branży instalacyjno-budowlanej. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem w każdym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie.

Administrujemy prywatnymi kamienicami czynszowymi, luksusowymi osiedlami mieszkaniowymi oraz obiektami komercyjnymi, takimi jak biurowe czy handlowe. Zapewniamy doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Patronus s.c.

Patronus s.c., Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Patronus s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
05.09.2019
Świetna firma, zajmują się kontrolami, remontami i bezpieczeństwem na terenie naszej wspólnoty. Prowadzą też księgowość.
Ela
Ela
5.0
25.07.2019
Administrowanie nieruchomościami na wysokim poziomie, polecamy.
Monika Anna
Monika Anna
5.0
18.06.2019
Firma, która prawdziwie zarządza nieruchomością. Solidna, dotrzymuje terminów, profesjonalnie przygotowana do tego czym sie zajmuje, potrafi przewidzieć konsekwencje podejmowanych decyzji i świetnie doradzić w planowaniu działań, a do tego wszystkiego dyskretna i co rzadkie w tych czasach terptezentyuje wysoki poziom kultury. Jestem mile zbudowana tym, że usługi w zarządzaniu nieruchomością mogą być wykonywane na tak wysokim poziomie. Z całego serca polecam Patronus wszystkim tym, którzy szukają rzetelnych i uczciwych zarządców.
Sara
Sara
5.0
07.05.2019
Wszystkie sprawy księgowe są ogarnięte, doskonale się na tym znają. Firma Patronus jest godna polecenia.
Izabela
Izabela
5.0
26.03.2019
Rzetelne administrowanie budynkami, polecamy.
Adrian
Adrian
5.0
05.01.2019
Fachowa obsługa nieruchomości, zajmują się wszelkimi sprawami technicznymi i księgowymi. Super, naprawdę warto podjąć z nimi współpracę. Polecamy serdecznie.
Sandra
Sandra
5.0
28.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, współpracujemy z nimi od kilku lat. Rzetelnie zarządzają naszą wspólnotą mieszkaniową, dbają o wszelkie kontrole i remonty. Ponadto prowadzą księgowość. Polecamy serdecznie.