Cięcie laserem, strumieniem wody, plazmowo-gazowe
Cięcie laserem, strumieniem wody, plazmowo-gazowe, Pacostal Sp z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943042832
REGON: 22020787
KRS: 0000441132

O firmie

Siedziba firmy Pacostal znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w obróbce metali. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2012 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także precyzję wykonania.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pacostal jest produkcja i sprzedaż wyrobów hutniczych. W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres usług, w tym cięcie laserowe. Jesteśmy w stanie wykonać cięcia o grubości 15 mm, 25mm oraz 30 mm. Podejmiemy się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Zapewniamy pełną obróbkę blach kwasoodpornych i nierdzewnych. Zajmujemy się wykonywaniem prototypów oraz realizacją produkcji wielkoseryjnej.

Ponadto oferujemy:
  • cięcie strumieniem wody,
  • cięcie plazmowo-gazowe,
  • cięcie gilotynowe,
  • gięcie krawędziowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy cięcie wodą stali, metali, tworzyw sztucznych, szkieł, folii, kartonów i wiele innych. Nasza oferta obejmuje także cięcie plazmowo – gazowe, które umożliwia rozdzielenie wszystkich materiałów przewodzących prąd elektryczny. Uzupełnienie naszej oferty stanowi produkcja kształtowników giętych na zimno. Proponujemy kątowniki, ceowniki oraz kształtowniki niestandardowe.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy terminowość oraz bezpieczeństwo, a także konkurencyjne ceny.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Pacostal.

Artykuły

Rodzaje stali
Rodzaje stali
Stal jest popularnym stopem żelaza oraz węgla, do którego dodawane są inne pierwiastki, mające na celu poprawę jej właściwości. Stal ma wiele rodzajów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pacostal Sp z o.o.

Pacostal Sp z o.o., Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Pacostal Sp z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
09.05.2019
Firma Pacostal podjęła się cięcia szkła strumieniem wody. Cięcie wykonane precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegóły. Jesteśmy zadowoleni, polecamy serdecznie.