Zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej
Zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej, Pacałowska Beata, lek. med. Specjalista dermatolog, wenerolog, Ostrołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631081241
REGON: 550751306
Rok założenia:
2000

O firmie

Nazywam się Beata Pacałowska. Jestem doświadczonym dermatologiem oraz wenerologiem. Prowadzę specjalistyczny gabinet dermatologiczny zlokalizowany w Ostrołęce, na terenie województwa mazowieckiego. Ponadto posiadam drugi gabinet w Warszawie, przy ulicy Kameliowej 12. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Głównie zajmuję się dermatologią. Moim pacjentom oferuję pomoc w zakresie diagnozowania oraz leczenia wszelkich chorób skóry (w tym chorób włosów i paznokci). Warto pamiętać, że niepokojące zmiany mogą być następstwem chorób wewnętrznych, np. zmian hormonalnych.

Pomagam w przypadku występowania różnych odmian trądziku - trądziku różowatego, hormonalnego, a także trądziku dorosłych. Diagnozuję również takie schorzenia jak:
  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • egzema
  • znamiona barwnikowe
  • rumień
  • liszaje
  • nowotwory skóry
Rozpoznaję również choroby przenoszone drogą płciową takie jak: kiła, rzeżączka, świerzb, a także groźny HIV.

Ponadto zajmuję się kosmetyką estetyczną. Skupiam się przede wszystkim na ochronie przed procesami starzenia. Oferuję wypełnianie zmarszczek poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej, która skutecznie blokuje synapsy nerwowo-mięśniowe. Mięśnie rozluźniają się, przez co zmarszczki stają się wygładzone, a wyraz twarzy łagodniejszy. Polecam również oczyszczanie skóry za pomocą peelingów.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się mezoterapia. Zabieg wskazany jest dla osób borykających się z drobnymi zmarszczkami czy trądzikiem i bliznami potrądzikowymi.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Artykuły

Pomoc dermatologa przy leczeniu łuszczycy
Pomoc dermatologa przy leczeniu łuszczycy
W leczeniu łuszczycy bardzo ważna jest zindywidualizowana terapia, która jest często wieloetapowa. Warto dlatego podjąć współpracę ze sprawdzonym dermatologiem

Wideo

Kontakt

Kontakt Pacałowska Beata, lek. med. Specjalista dermatolog, wenerolog

Pacałowska Beata, lek. med. Specjalista dermatolog, wenerolog, Ostrołęka

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Pacałowska Beata, lek. med. Specjalista dermatolog, wenerolog

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
04.05.2019
Mezoterapia przyniosła świetne efekty, już po pierwszym zabiegu. Niedoskonałości są zniwelowane, skóra jest świeża i odżywiona. Polecam!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.03.2019
Najlepszy dermatolog w naszej okolicy. Po wielu latach walki z trądzikiem, w końcu cieszę się życiem. Jeszcze raz dziękuję za fachową pomoc.
Kazik
Kazik
5.0
05.01.2019
Cenię Panią Beatę za indywidualne podejście. Dużo czasu poświęca swoim pacjentom, przede wszystkim chce dobrze zdiagnozować zmiany skórne. Nigdy nie przepisuje leków w ciemno.
Izka
Izka
5.0
29.11.2018
Pani Beata to świetny dermatolog. Bardzo mi pomogła, moja cera w końcu jest piękna! Szczerze polecam!