Zewnętrzne i wewnętrzne mycie samochodów
Zewnętrzne i wewnętrzne mycie samochodów, P.W. BRO-TOP Tobiasz Sabuda, Sławków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6252186929
REGON: 240028580
Rok założenia:
2009

O firmie

Od 2009 roku Bro-Top, z siedzibą w Sławkowie na Śląsku pod kierownictwem Tobiasza Sabudy oferuje usługi myjni samochodowej.

Oferta

Jesteśmy przekonani, że pieczołowite dbanie o auto nie musi być zadaniem samych właścicieli. Naszym zadaniem jest umożliwienie każdemu samochodowi odzyskanie blasku, jakby właśnie opuścił salon.

W naszym zakładzie skupiamy się na dokładnym myciu samochodów, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz, dbając o każdy szczegół. Pranie tapicerki oraz polerowanie karoserii są jednymi z wielu działań, które podejmujemy, aby zapewnić, że Twój pojazd wygląda jak nowy po każdej wizycie.

Bro-Top to jednak nie tylko myjnia. Dodatkowo oferujemy sprzedaż i wymianę szyb samochodowych, obsługując pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Nasi specjaliści sprawnie i bezproblemowo instalują szyby czołowe, przednie i boczne, zapewniając bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Ponadto, w ramach naszej oferty, realizujemy odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów, które mogą się pojawiać w samochodzie.

Zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej oferty. W Bro-Top Twoje auto zawsze będzie prezentować się jak nowe!

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt P.W. BRO-TOP Tobiasz Sabuda

P.W. BRO-TOP Tobiasz Sabuda, Sławków

Opinie (0)

Opinie o firmie P.W. BRO-TOP Tobiasz Sabuda


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.