Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311801071
REGON: 004346103
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi kominiarskie. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszc...
Oferujemy usługi kominiarskie. Wieloletnia działalność pozwoliła nam poszerzyć wiedzę, zyskać doświ...
Specjalnością firmy Domi-Komin są usługi kominiarskie. Do naszych podstawowych zadań należy czyszcz...
Głównym profilem działalności naszego zakładu są prace kominiarskie. Możemy zaproponować Państwu sz...

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, w powiecie pabianickim. Posiadamy także oddział w Łodzi. Specjalizujemy się w pracach kominiarskich. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie zdobywane od początku lat 60. XX wieku. Klientom zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i przystępne ceny.

Oferta

Prace kominiarskie to niezwykle odpowiedzialne zajęcie, dlatego realizować mogą je jedynie odpowiednio przeszkoleni profesjonaliści - tacy jakich skupia nasza firma. Doświadczenie, umiejętności i specjalistyczny sprzęt taki jak kamery inspekcyjne umożliwiają nam wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Gwarantujemy, że podczas prac zachowujemy precyzję i dbamy o bezpieczeństwo własne i osób postronnych.

Zajmujemy się między innymi czyszczeniem kominów w domach i obiektach przemysłowych oraz uszczelnianiem, szlamowaniem i konserwowaniem przewodów kominowych. Podejmujemy się prac przy przewodach wentylacyjnych oraz przewodach połączonych z kominkami, piecami zasilanymi różnym paliwem oraz paleniskami przemysłowymi. W sytuacji gdy czyszczenie komina nie wystarcza zajmujemy się jego rozwiercaniem (frezowanie) dzięki czemu jego średnica się zwiększa. Nie wyczerpuje to naszej oferty obejmującej również prace budowlane i montażowe. Wznosimy wolnostojące konstrukcje kominowe z ceramiki i blachy oraz podejmujemy się montażu wkładów kominowych. Ponadto służymy odbiorami technicznymi i wydajemy fachowe opinie. Dodatkowo nasz mistrz kominiarski działa jako biegły sądowy i rzeczoznawca z zakresu kominiarstwa.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji dotyczących firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt P. Rojek Usługowy Zakład Kominiarski

P. Rojek Usługowy Zakład Kominiarski, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie P. Rojek Usługowy Zakład Kominiarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazimierz
Kazimierz
5.0
17.03.2017
Firma godna polecenia. Fachowa i rzetelna obsługa