Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7960077318

Polecane oferty

Nasza oferta obejmuje dwa profile działalności. Skupia się na projektowaniu wnętrz oraz usługach zw...
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć uznanie w branży. Specjalizujemy się w produkc...
Jestem doświadczonym spawaczem specjalizującym się w spawaniu stali i aluminium. Moje umiejętności ...
Dzięki naszemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę możemy cieszyć się mianem lidera w dziedzinie metal...

O firmie

Siedziba firmy Głowacki i Spółka znajduje się w Radomiu, a zakład produkcyjny mieści się w Milejowicach, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją elementów metalowych oraz obróbką usługową metali. Jego początki sięgają 1975 roku.

Oferta

Wytrzymałe, dopasowane co do milimetra i atrakcyjne cenowo części to podstawa oferta przedsiębiorstwa Głowacki i Spółka. Firma w nowocześnie wyposażonym zakładzie produkuje elementy stalowe i z metali kolorowych. Na maszynach sterowanych komputerowo można frezować, toczyć, wiercić i szlifować, a także spawać i ciąć, dzięki czemu realizowane są nawet najtrudniejsze zlecenia oparte na rysunkach technicznych klienta albo spółki. Oferta obejmuje części do urządzeń i maszyn oraz elementy złączne do łączenia stali, aluminium i tworzyw sztucznych. Są to:
  • kołki,
  • nity,
  • nitokołki,
  • podkładki,
  • sworznie,
  • sprężyny talerzowe.
Kołki produkowane przez Głowacki i Spółka dzielą się na walcowe, stożkowe, z karbami oraz sprężyste, a nity można zamawiać w odmianach z łbem kulistym, stożkowym, grzybkowym i trapezowym. Bogaty wybór dotyczy też podkładek, które wykonywane są jako okrągłe zgrubne i dokładne, do wkrętów o łbach kulistych albo walcowych oraz jako faliste i sprężyste.

Dla nadania elementom większej wytrzymałości stal używana do ich produkcji jest hartowana, nawęglana oraz azotowana niskociśnieniowo i węgloazotowana.

Więcej informacji o produktach i usługach Głowacki i Spółka znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zamówień można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt P.P.H.U. Głowacki i S-KA s.c.

P.P.H.U. Głowacki i S-KA s.c., Milejowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie P.P.H.U. Głowacki i S-KA s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.