Wysokiej klasy osprzęt jachtowy
Wysokiej klasy osprzęt jachtowy, P.H.U. Yacht Construction, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570193733
REGON: 191170797
KRS: i1676592
Branża:

O firmie

Nasza Firma zajmuje się osprzętem jachtowym w szerokim tego słowa znaczeniu ,wykonujemy relingi,drabinki,różne okucia jachtowe,zbiorniki,takielunek jachtowy,ustawianie masztów, remonty jachtów ,wykonujemy ramonty wciągarek ,wind kotwicznych
w ramach usług warsztatowych wykonujemy obróbkę skrawaniem ,toczenie ,frezowanie oraz gięcie rur do 2" mobilnie roztaczamy otwory od fi 50 do 250 mm ,projektujemy bramownice jachtowe na sprzęt nawigacyjny, solary,elektrownie wiatrowe.
Służymy pomocą i doradztwem .zapraszamy do współpracy

Oferta

Mamy spore doświadczenie zawodowe i stały zespół, dzięki czemu możemy rozwiązać każdy problem współczesnej techniki jachtowej. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i oferowanego asortymentu, co przyczyniło się na nawiązania współpracy z wymagającym przemysłem stoczniowym. Ponadto staliśmy się głównym wykonawcą osprzętu jachtowego dla stoczni jachtowej Conrad S.A., a także ślusarki okrętowej dla stoczni Marine Project Ltd.

Aktualnie z uwagi na prężny rozwój firmy świadczymy usługi kompleksowego wykonania, montażu i obrobienia różnego rodzaju elementów z aluminium, stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Dodatkowo wykonujemy daszki podwieszane, ogrodzenia i balustrady balkonowe. Ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale również osób fizycznych.

Naszą specjalnością jest produkcja drabin, włazów i fundamentów montażowych pod urządzenia. Przyjmujemy też zlecenia na wykonanie szpilek montażowych z aluminium, stali nierdzewnej, bądź czarnej. Świadczymy usługi związane z toczeniem, polerowaniem i frezowaniem. Zajmujemy się gwintowaniem, przycinaniem i wierceniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam też na spawanie stali czarnej i kwasoodpornej.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Kontakt

Kontakt P.H.U. Yacht Construction

P.H.U. Yacht Construction, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie P.H.U. Yacht Construction