Oferujemy wykończenia domów i mieszkań
Oferujemy wykończenia domów i mieszkań, P.h.u.testa Marcin Podzimowski, Tarnowskie Góry

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452556414
REGON: 380457200
Rok założenia:
2018

O firmie

Przedsiębiorstwo budowlane Testa ma swoją siedzibę w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku. Właścicielem firmy jest Marcin Podzimowski.

Oferta

Jako firma budowlana specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych. Zajmujemy się zarówno budową domów pod klucz, jak i budową domów w stanach surowych. Pracujemy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu oraz nowoczesnych technologii, dzięki czemu zadania wykonujemy sprawnie i dokładnie.

Przeprowadzamy także remonty domów i mieszkań, oferujemy Państwu nasze usługi wykończeniowe, w tym wykończenia stanów deweloperskich. Ponadto zajmujemy się adaptacjami wnętrz. W zakres naszej oferty wchodzą:
  • usługi glazurnicze,
  • szpachlowanie,
  • kafelkowanie,
  • malowanie,
  • gładzie gipsowe,
  • ocieplanie budynków.
Wykonamy dla Państwa remont kuchni, łazienki, salonu czy sypialni. Zajmiemy się wykonaniem zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych. Położymy dla Państwa także panele oraz parkiet.

Dzięki naszej dużej wiedzy w zakresie budownictwa, zapewnić możemy nasze fachowe doradztwo. Pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań, pomożemy także w zakupie oraz transporcie materiałów budowlanych. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, jesteśmy otwarci na wszelkie prośby i pomysły Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Testa w Tarnowskich Górach.

Zakres działalności

Artykuły

Wykończenie wnętrz – jakie usługi w tym zakresie świadczą profesjonaliści?
Wykończenie wnętrz – jakie usługi w tym zakresie świadczą profesjonaliści?
Dom czy mieszkanie musi być w odpowiedni sposób wykończone – z tego względu niezbędne jest przeprowadzenie szeregu prac, które nadadzą charakteru wnętrzom.

Wideo

Kontakt

Kontakt P.h.u.testa Marcin Podzimowski

P.h.u.testa Marcin Podzimowski, Tarnowskie Góry

Opinie (6)

Opinie o firmie P.h.u.testa Marcin Podzimowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Radek
Radek
5.0
04.11.2019
Robili u nas ocieplenie domu, polecam!
Milena
Milena
5.0
10.09.2019
Zleciliśmy im budowę domu do stanu surowego, ekipa bardzo dobrze przeprowadziła wszelkie etapy, w efekcie dostaliśmy doskonale zrealizowane zlecenie.
Małgosia
Małgosia
5.0
06.07.2019
Godna polecenia ekipa wykończenia, spisali się na medal i w dodatku cenowo też ok.
Jarosław
Jarosław
5.0
22.05.2019
Remont łazienki przebiegł bardzo sprawnie, zadbali o wszystko, dzięki czemu w efekcie mamy przepiękną, estetycznie wykonaną łazienkę, którą jesteśmy zachwyceni.
Jacek
Jacek
5.0
10.03.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, zajmowali się ocieplaniem naszego domu jeszcze przed zimą i poradzili sobie z tym wzorowo. Oszczędność na ogrzewaniu widać po rachunkach.
Paulina
Paulina
5.0
13.01.2019
Polecam, w zakresie remontów zdecydowanie można na nich polegać, remontowali u nas kuchnię i łazienke, efekt jest świetny.