Remonty i wykończenia domów oraz mieszkań
Remonty i wykończenia domów oraz mieszkań, Home Finish Hubert Babiński - kompleksowe wykańczanie mieszkań i domów, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6791172426
REGON: 120007822
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba Home Finish znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się usługami remontowymi i wykończeniowymi. Prowadzimy działalność od 2018 roku.

Oferta

Jeśli szukają Państwo firmy remontowo-wykończeniowej, to najlepszym wyborem jest Home Finish! Wyróżniamy się doświadczeniem, zaangażowaniem w realizację zleceń i wysoką jakością. Oferujemy nie tylko prace wykończeniowe i remontowe. Ponadto projektujemy wnętrza oraz dobieramy wspólnie z klientami odpowiednie materiały. Dzielimy się chętnie wiedzą w zakresie estetyki i właściwości poszczególnych artykułów wykończeniowych. W ten sposób pracujemy w domach i mieszkaniach, zarówno deweloperskich, jak i z rynku wtórnego. Ponadto adaptujemy do nowych celów pomieszczenia gospodarcze i wykańczamy oraz odnawiamy biura i lokale usługowe.

We wnętrzach m.in. montujemy instalacje elektryczne, w tym oświetlenie oraz instalacje wodno-kanalizacyjne. Odpowiadamy też za biały montaż. Ponadto stawiamy ścianki działowe i montujemy podwieszane sufity. Suchą zabudowę wykonujemy z płyt karton-gips. Oferujemy również:
  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie,
  • tynkowanie,
  • kładzenie gładzi,
  • układanie paneli podłogowych,
  • układanie płytek podłogowych i ściennych.
Montujemy też okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz meble na wymiar. Wyposażamy kuchnie, łazienki i garderoby oraz we wnękach zabudowujemy szafy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty remontowo-wykończeniowej Home Finish! Więcej informacji dotyczących prac, którymi się zajmujemy, udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Home Finish Hubert Babiński - kompleksowe wykańczanie mieszkań i domów

Home Finish Hubert Babiński - kompleksowe wykańczanie mieszkań i domów, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Home Finish Hubert Babiński - kompleksowe wykańczanie mieszkań i domów


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.