Sprzedaż i wynajem używanych śmieciarek
Sprzedaż i wynajem używanych śmieciarek, P.H.U. IMPEX, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8531002645
REGON: 810504972
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Impex znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Piotr Bęćkowski zajmuje się sprzedażą, wynajmem i dzierżawą pojazdów oraz kontenerów potrzebnych do usuwania śmieci. Firma działa na rynku od 1994 roku.

Oferta

Usuwanie odpadów to jedno z najważniejszych zadań komunalnych. Do jego wykonywania potrzebne są specjalistyczne pojemniki i pojazdy, a te posiada firma Impex. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje pojazdy sprawdzone, funkcjonalne oraz atrakcyjne cenowo. Sprzedaż obejmuje pojazdy używane, a klienci mogą także skorzystać z opcji dzierżawy. Oferta dotycząca pojazdów czyszczących obejmuje takie punkty jak:
  • sprzedaż używanych śmieciarek
  • dzierżawa śmieciarek
  • sprzedaż hakowców
  • dzierżawa zamiatarek
  • dzierżawa myjko-śmieciarek
  • sprzedaż używanych zamiatarek
Przedsiębiorstwo prowadzi skup śmieciarek i innych maszyn komunalnych. Ponadto sprzedaje pojemniki na odpady, w różnej pojemności. Pojemniki dostępne w ofercie dzielą się na nowe i używane. Te drugie są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą, pozbawione pęknięć i dokładnie umyte.

Firma zajmuje się również serwisowaniem pojazdów komunalnych. Zaplecze remontowe umożliwia wykonywanie prac spawalniczych, tokarskich i ślusarskich oraz diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych i hydraulicznych. Możliwe są również naprawy wymienionych instalacji i piaskowanie elementów metalowych. Oczyszczone konstrukcje można ponownie pokryć lakierem.

Poza usługami firma prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Impex, w tym aktualne oferty handlowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt P.H.U. IMPEX

P.H.U. IMPEX, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie P.H.U. IMPEX