Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7772716736
REGON: 301034747
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

W naszym ośrodku szkolenia kierowców Owex prowadzimy także kursy na wózki widłowe. Funkcjonujemy już od 10 lat. Właścicielem ośrodka jest Tomasz Owczarek. Jesteśmy dostępni dla kursantów w Buku, na terenie powiatu poznańskiego, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Głównym celem naszego ośrodka szkolenia kierowców Owex jest przygotowanie przyszłych kierowców do prawidłowego użytkowania dróg zgodnie z kodeksem ruchu drogowego. Zapewniamy Państwu podstawowe kursy na prawo jazdy kategorii B. W bardzo profesjonalny sposób przygotowujemy do egzaminu państwowego. Podczas jazd z kursantem nasi doświadczeni instruktorzy zwracają szczególną uwagą na bezpieczną jazdę w codziennych warunkach drogowych. Przekazują wskazówki w sposób bardzo klarowny, są bardzo kulturalni i pomocni.W skład organizowanych przez nas szkoleń wchodzą kursy na wózki widłowe.

Ponadto organizujemy szkolenia na prawo jazdy kategorii A2, AM oraz A. Skupiamy się także na doszkalaniu kierowców. Dysponujemy przestronnymi salami dydaktycznymi, w których zapewniamy niezbędny sprzęt i materiały szkoleniowe. Zapewniamy, że indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta, dostosowując się do jego predyspozycji, w taki sposób, aby w jak najszybszym czasie zrobił znaczne postępy w kierowaniu pojazdami lub maszynami.
Serdecznie zachęcamy do zapisów wszystkich zainteresowanych z Buka i okolic!

Zapraszamy do Owex.

Kontakt

Kontakt Owex Tomasz Owczarek

Owex Tomasz Owczarek, Buk

Opinie (5)

Opinie o firmie Owex Tomasz Owczarek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz C.
Mateusz C.
5.0
03.02.2018
Polecam !!!!!!! zdany egzamin na KAT. B+E za pierwszym razem
Patrykos
Patrykos
5.0
13.12.2017
Pełen profesjonalizm 👌 Bravo Panie Tomku!!
osoba niezalogowana
osoba niezalogowana
5.0
17.08.2017
Polecam bardzo ten ośrodek, jest miła atmosfera i profesjonalni instruktorzy. Najelpszy ośrodek szkolenia kierowców ! :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.04.2016
Polecam...Dobra szkoła
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Bardzo dobra szkoła jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem dzięki profesjonalnym instruktorom. Polecam tę szkołę jazdy!!!