Skorzystaj z naszych szkoleń i zdobądź wymarzony zawód
Skorzystaj z naszych szkoleń i zdobądź wymarzony zawód , Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia Zawodowego, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832448742
REGON: 191434061
KRS: 0000044142
Rok założenia:
1967
Branża:

O firmie

Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji to szkoła dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, którą założyliśmy już w 1997 roku na terenie Gdańska. Jesteśmy organizatorami licznych kursów i szkoleń, podnoszących kompetencje zawodowe. Wszystkie nasze placówki mają prawa publiczne i zapewniają wysoki poziom edukacji.

Oferta

Posiadamy szeroką ofertę kursów i szkoleń w najróżniejszych branżach. Przygotowujemy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do aktywnego uczestnictwa na polskim oraz zagranicznym rynku pracy. Dzięki naszemu programowi edukacyjnemu, absolwenci naszych szkół zdobywają specjalistyczną wiedzę i kompetencje, zwiększające ich szansę na znalezienie satysfakcjonującej pracy.

W naszej ofercie edukacyjno-szkoleniowej znajduje się:
  • kurs spawacza,
  • szkolenie kierowcy kategorii C,
  • kurs projektowania terenów zielonych,
  • kurs florystyki ślubnej,
  • kurs pielęgnacji zieleni,
  • kurs kosmetyczny,
  • kurs elektromontera,
  • kurs operatora maszyn budowlanych,
  • kurs murarz-tynkarz.
Oferujemy szkolenia operatorów koparek, a także dekarzy, glazurników, czy murarzy. Przygotowujemy naszych uczniów do zaliczenia egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego. Mamy także rozbudowaną ofertą szkoleń w branżach związanych z urodą i pielęgnacją. Zapraszamy na nasze kursy dla fryzjerek, stylistek paznokci, czy kosmetyczek.

Oferujemy kursy indywidualne i grupowe. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy i ludzie przeszkoleni w swojej specjalności. Sami zapewniamy materiały edukacyjne i sprzęt do ćwiczeń.

Zapraszamy do kontaktu - Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji w Gdańsku.

Artykuły

Zdobądź Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych z
Zdobądź Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych z "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckim Centrum Edukacji Sp. z o.o.
Chcesz polepszyć pozycję na rynku pracy? Nie wiesz, jakie kwalifikacje mogą w tym pomóc? Poznaj ofertę kursu komputerowego ECDL w centrum Oświata-Lingwista.
"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji – twoja szansa na lepsze jutro
Centrum Szkoleń Zawodowych Oświata-Lingwista oferuje bogaty zestaw kursów pomocnych w poprawie sytuacji na rynku pracy. Kliknij i sprawdź już teraz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia Zawodowego, Gdańsk

Opinie (9)

Opinie o firmie Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Łucja
Łucja
5.0
10.05.2022
Kurs grupowy nie był wcale taki drogi. Niewielka grupa sprawiła, że instruktor miał czas, żeby podejść do każdego na wszystkich zajęciach praktycznych.
były
były
5.0
13.03.2022
Warto korzystać z ich kursów. Mają dobrze wyposażone sale dydaktyczne. Wiedzą jak uczyć i dbają o atmosferę podczas zajęć.
Franek
Franek
5.0
07.01.2022
Akurat po zakończeniu tutaj kursu na spawacza brat dał mi znać, że w Niemczech niedaleko miasta, w którym mieszka, potrzebują spawacza, nawet na przyuczenie. Od razu spróbowałem i okazało się, że to, czego się tutaj nauczyłem, było bardzo przydatne i pozwoliło mi rozwinąć skrzydła w zawodzie.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
05.11.2021
Solidne szkolenie obejmujące wszystkie ważne dla mnie tematy. Pracuję jako projektant zieleni i uważam, że kurs bardzo mi się przydał.
Karolina
Karolina
5.0
21.09.2021
Kurs wspominam dobrze. Dużo przydatnych informacji i masa godzin poświęconych na praktykę.
Kuba
Kuba
4.0
10.07.2021
Chcę napisać wszystkim osobom, które stresują się kolejnej nauki, że to zupełnie inna forma szkolenia niż w standardowej szkole. Tutaj instruktorzy są bardzo mili, dbają o to, żeby uczniowie faktycznie zrozumieli przekazywany temat oraz poświęcają każdemu czas. Jestem po kursie tynkarza i bardzo sobie chwalę.
Ewelina
Ewelina
5.0
02.05.2021
Podoba mi się to, że zawsze na zajęciach mieliśmy zapewnione wszystkie materiały do ćwiczeń. Praktyczna wiedza, którą tutaj zdobyłam, przydaje mi się w aktualnej pracy.
Filip
Filip
5.0
03.03.2021
Tutaj udało mi się nauczyć obsługi koparki. Nie żałuję wyboru szkoły. Osoba, która mnie uczyła, miała dar do przekazywania wiedzy. Instruktor był cierpliwy i tłumaczył ważne kwestie związane z obsługą maszyny.
Jędrek
Jędrek
5.0
31.01.2021
Miałem u nich szkolenie na spawacza. Instruktor, który prowadził cały kurs, zapewniał nam bezpieczeństwo przy pracy oraz poświęcał każdemu z osobna tyle czasu, ile potrzebowaliśmy.