Kursy na prawo jazdy
Kursy na prawo jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców Test Jarosław Bogusz, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122108280
REGON: 281629220
Dodatkowe kontakty:

733 884 179

89 650 03 50

Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Test to firma z Olsztyna, prowadzona przez Jarosława Bogusza. Przedsiębiorstwo szkoli klientów podczas kursów na prawo jazdy i specjalistycznych szkoleń. Działa od 2002 roku i jest otwarte na osoby, które dopiero zaczynają przygodę z prawem jazdy oraz wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności.


Oferta

Uzyskanie prawa jazdy nie jest prostym zadaniem, ale z OSK Test mają Państwo zdecydowanie większą szansę niż z innymi szkołami jazdy. Tym, co wyróżnia firmę na tle innych jest przede wszystkim fachowa kadra. Składa się ona z doświadczonych instruktorów, doradców i trenerów, którzy prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne dla kursantów. Wiedza teoretyczna przekazywana jest w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych, natomiast umiejętności praktyczne zdobywane są na flocie firmowych pojazdów. Instruktorzy dbają, by uczący się byli przygotowani na każdą ewentualność na drodze, ale jednocześnie budują atmosferę pozbawioną stresu, co sprzyja zdobywaniu wiedzy. Jest ona potrzebna, by zostać dopuszczonym do egzaminu państwowego na:
  • prawo jazdy kategorii AM
  • prawo jazdy kategorii A
  • prawo jazdy kategorii D
  • prawo jazdy kategorii B
  • prawo jazdy kategorii C
  • prawo jazdy kategorii CE
Kierowcy ciężarówek i autobusów do uzyskania uprawnień do przewożenia ładunków lub pasażerów potrzebują specjalistycznych kursów. Jest to kurs kwalifikacji wstępnej i przyspieszony kurs kwalifikacji wstępnej. Ponadto kierowcy ciężkich pojazdów muszą odbywać okresowo szkolenia trwające 5 dni. Prowadzący pojazdy z materiałami niebezpiecznymi dodatkowo muszą ukończyć specjalistyczne szkolenia ADR. Dzielą się one na początkowe i uzupełniające. Można wśród nich wyróżnić szkolenia na przewozy cysternami, przewozy materiałów promieniotwórczych i przewozy materiałów wybuchowych. Kierowcy cystern mogą też też zdobyć certyfikat, który pozwoli im na samodzielne napełnianie zbiorników.

Inne usługi, które świadczy firma to szkolenie instruktorów i egzaminatorów oraz wykonywanie psychotestów. Obejmują one kierowców wózków widłowych, pojazdów uprzywilejowanych, kandydatów na instruktorów i egzaminatorów.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest sprzedaż podręczników i pomocy do nauki jazdy.

Więcej informacji dotyczących działalności OSK Test znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Ośrodek Szkolenia Kierowców Test Jarosław Bogusz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Test Jarosław Bogusz, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Test Jarosław Bogusz