Kompleksowa pomoc dla dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego
Kompleksowa pomoc dla dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Przy Klasztorze Franciszkanów, Sanok

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6871691298
REGON: 040013224
Branża:

O firmie

W 1999 roku założyliśmy Ośrodek Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej przy Klasztorze Franciszkanów. Nasza siedziba znajduje się w Sanoku, na terenie województwa podkarpackiego.

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim rehabilitacją dzieci i młodzieży niepełnosprawne. Naszymi Pacjentami są między innymi dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem Downa oraz z autyzmem. Naszym zadaniem jest leczenie ich uszczerbków na zdrowiu. W jak najbardziej możliwy sposób próbujemy ograniczyć konsekwencje będą wynikiem upośledzeń i innych niepełnosprawności. Skupiamy się przede wszystkim na rehabilitacji ruchowej.

W ofercie mamy takie zabiegi jak:
  • kinezyterapia,
  • masaż Shantali dla niemowląt,
  • masaż klasyczny,
  • hydroterapia,
  • elektrolecznictwo,
  • światłolecznictwo,
  • ciepłolecznictwo.
Do naszych obowiązków należy też diagnozowanie i prowadzenie terapii logopedycznych. Zapewniamy także terapię logopedyczną, pedagogiczną, neurologopedyczną oraz psychologiczną. W ofercie mamy również terapie ręki i zajęciowe. Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani terapeuci i rehabilitanci.

Zapraszamy do skorzystania z usług - Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Przy Klasztorze Franciszkanów

Zakres działalności

Leczenie rehabilitacyjne
Zabiegi rehabilitacyjne

Artykuły

Jak znaleźć dobry ośrodek rehabilitacyjny?
Jak znaleźć dobry ośrodek rehabilitacyjny?
Ośrodek Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej przy Klasztorze Franciszkanów to miejsce udzielające kompleksowej i specjalistycznej pomocy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Przy Klasztorze Franciszkanów

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Przy Klasztorze Franciszkanów, Sanok

Opinie (7)

Opinie o firmie Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Przy Klasztorze Franciszkanów

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Max
Max
5.0
08.01.2021
Świetnie, że można zaufać takim ludziom. Widać, że zależy im na losie tych dzieci. Robią co mogą, by poprawić ich jakość życia. To się bardzo ceni.
Dorota
Dorota
4.0
25.11.2020
Nawet nie umiem opisać tego, jak się cieszę. Moje dziecko może samo dać parę kroków, a to dopiero początek. Wszystko dzięki tej rehabilitacji.
Wojciech
Wojciech
5.0
14.09.2020
Super, że wykonują ciepłolecznictwo. To daje bardzo dobre efekty. Wiem, co mówię.
Mariusz
Mariusz
5.0
14.07.2020
Bardzo się cieszę, że skorzystaliśmy z oferty tego ośrodka. Moje dziecko dobrze się czuje po tym masażu metodą Castillo Moralesa.
Karolina
Karolina
5.0
09.05.2020
Terapia logopedyczna dała naprawdę duże efekty. Moje dziecko więcej i lepiej mówi, a co za tym idzie jest śmielsze do ludzi.
Iga
Iga
5.0
16.03.2020
Znam się trochę na tym i wiem, że praca z takimi dziećmi nie należy do najłatwiejszych. Tym bardziej bardzo szanuję rehabilitantów, którzy tam pracują.
Anita
Anita
5.0
05.01.2020
To bardzo ważne, by rehabilitować niepełnosprawne dzieci. Wszystko lepiej się wtedy rozwija i jest szansa na poprawę. Ci ludzie to prawdziwi profesjonaliści.