Sprzedaż materiałów wykończeniowych oraz projektowanie i urządzenie łazienek
Sprzedaż materiałów wykończeniowych oraz projektowanie i urządzenie łazienek, Orion. PPUH. Sacewicz L.K., Biała Podlaska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5370003849
REGON: 002302107
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Orion znajduje się w Białej Podlaskiej, w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Krzysztof Sacewicz zajmuje się handlem i usługami, np. w zakresie materiałów wykończeniowych oraz energii odnawialnej.

Oferta

Łazienki to pomieszczenia niezbędne w każdym domu, mieszkaniu i biurze. Do ich wykończenia albo remontu potrzebne są odpowiednie materiały, których największy wybór można znaleźć w hurtowni Orion. Firma w atrakcyjnych cenach sprzedaje dobre jakościowo i estetyczne rozwiązania. Przykładem dostępnych tutaj produktów są płytki ceramiczne, terakota, a także ceramika sanitarna. Oferta obejmuje takie artykuły jak:
  • muszle klozetowe,
  • prysznice,
  • bidety,
  • umywalki,
  • krany,
  • grzejniki,
  • meble łazienkowe,
  • wodomierze,
  • rury PCV.
Do montażu polecane są kleje i fugi, których używają też pracownicy firmy Orion w trakcie prac remontowo-wykończeniowych, w tym budowy obiektów mieszkalnych. Przedsiębiorstwo projektuje w nich i w innych miejscach łazienki i zajmuje się ich urządzeniem. Woda do celów użytkowych w domach może pochodzić z kolektorów słonecznych dostarczanych i montowanych przez firmę. W ramach kompleksowej oferty przedsiębiorstwo wykonuje instalacje solarne, która poza ogrzewaniem wody produkują też energię elektryczną. Panele słoneczne montowane są na dachach spadzistych i płaskich, w tym na domach, garażach, obiektach przemysłowych i jako samodzielne konstrukcje.

Firma dowozi zakupione przez klientów materiały na wskazane miejsce. Wśród nich są także sprzedawane w hurtowni przęsła ogrodzeniowe i panele elewacyjne.

Dodatkowo firma wynajmuje swoją salę weselną i organizuje w niej wesela. Zapewnia dobrą zabawę dla wielu osób i wyśmienite jedzenie.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez firmę Orion znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące sprzedawanych materiałów i wykonywanych usług najlepiej zadawać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Jakie są główne różnice między styropianem grafitowym a białym?
Jakie są główne różnice między styropianem grafitowym a białym?
Do wykonania izolacji termicznej budynków często stosowane są: styropian biały lub grafitowy. Dowiedz się, czym one się różnią oraz który warto zastosować.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Orion. PPUH. Sacewicz L.K.

Orion. PPUH. Sacewicz L.K., Biała Podlaska

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Orion. PPUH. Sacewicz L.K.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

kimi
kimi
4.0
05.05.2021
Przy okazji jednej wizyty w hurtowni Orion można kupić płytki, ceramikę sanitarną, armaturę i meble. Polecam ten sklep.
Patryk
Patryk
5.0
11.03.2021
Piękne płytki z ceramiki i terakoty. Mają tak wiele wzorów i to w przystępnych cenach, że aż żal nie kupić.
remo28
remo28
5.0
19.01.2021
Świetne miejsce na zakup materiałów wykończeniowych do łazienki, a do tego można skorzystać z usług projektowych i wykończeniowych. Orion to firma, której zaufałem i nie żałuję, bo wykonali moją łazienkę w stylu, który mi najbardziej odpowiadał.
M.Karolak
M.Karolak
5.0
14.11.2020
Na przestrzeni lat kilka razy odwiedzałem hurtownię Orion i muszę przyznać, że tak dobrze zaopatrzonego sklepu nie widziałem nigdzie indziej. Orion specjalizuje się w sprzedaży materiałów łazienkowych i to właśnie takie rozwiązania zawsze kupowałem. Były to płytki w różnych rozmiarach i z różnymi wzorami, meble łazienkowe oraz ceramika sanitarna. Wszystko estetyczne i atrakcyjne cenowo. Z tego powodu polecam hurtownię każdemu.