Bezpłatne badania wzroku
Bezpłatne badania wzroku, Optymed. s.c. Renata Flak-Grylewicz, Grzegorz Grylewicz, Jawiszowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5492102481
REGON: 356264281
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Zakład Optymed ma swoją siedzibę w Jawiszowicach, na terenie powiatu oświęcimskiego, w województwie małopolskim. Świadczymy profesjonalne usługi optyczne. Funkcjonujemy jako spółka cywilna założona w 2001 roku. Osobami decyzyjnymi są Renata Flak-Grylewicz oraz Grzegorz Grylewicz.

Oferta

Pracownicy salonu Optymed z pewnością doradzą każdemu Klientowi, jaki produkt najlepiej będzie spełniał ich oczekiwania. Ponadto zapewniamy profesjonalny serwis optyczny. Wykonujemy precyzyjne badania okulistyczne dla wszystkich osób, które cierpią na problemy ze wzrokiem.

W Optymed dobierzemy dla Państwa odpowiednie okulary do posiadanej wady wzroku. Pracujemy na specjalistycznej aparaturze, dzięki czemu przeprowadzane przez nas badania komputerowe są skuteczne. Z pewnością zweryfikujemy wszelkie, nawet najmniejsze wady wzroku.

Zarówno dorosłym, jak i dzieciom oferujemy wszelkie rodzaje szkieł kontaktowych. Udzielimy wskazówek, w jaki sposób komfortowo je zakładać i wyjmować, a także gdzie najlepiej przetrzymywać. Doświadczenie specjaliści w naszym salonie wykonują bezdotykowe pomiary ciśnienia śródgałkowego oraz badanie dna oka. Ocenimy także przednią część gałki ocznej. Wystawiamy ostateczną diagnozę wyłącznie po specjalistycznych badaniach i konsultacji.

Gwarantujemy, że każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie i z należytym szacunkiem. Wszelkie badania oczu zostaną wykonane w sterylnych, komfortowych warunkach. Realizację zamówienia na okulary zapewniamy bardzo szybko.

Zapraszamy do Optymed.

Kontakt

Kontakt Optymed. s.c. Renata Flak-Grylewicz, Grzegorz Grylewicz

Optymed. s.c. Renata Flak-Grylewicz, Grzegorz Grylewicz, Jawiszowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Optymed. s.c. Renata Flak-Grylewicz, Grzegorz Grylewicz