Badania wzroku oraz markowe oprawy i szkła okularowe
Badania wzroku oraz markowe oprawy i szkła okularowe, Optykpolito Rafał Polito, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8791033890
REGON: 381949654
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Witaj na stronie OPTYKPOLITO Rafała Polito - doświadczonego optyka okularowego z Torunia!

Z pasją i zaangażowaniem w dziedzinie optyki od 1994 roku, jestem dumny mogąc wspierać mieszkańców Torunia w poprawie jakości ich widzenia i codziennego komfortu życia.

Moje 30-letnie doświadczenie pozwala mi oferować usługi o najwyższej jakości, oparte na dogłębnej wiedzy i praktycznych umiejętnościach.

Oferta

Salon optyczny Optypolito w Toruniu to miejsce, w którym dbam o Wasz wzrok. Mam dyplom optyka okularowego i uczestniczyłem w wielu kursach, które pozwoliły mi podnosić kwalifikacje i poszerzać widzę.

Przeprowadzam komputerowe badania wzroku, które umożliwia mi określenie wady wzroku i dobór odpowiedniej korekcji okularowej.

Okulary jestem w stanie wykonywać na miejscu. W mojej ofercie znajdziecie szkła progresywne z gwarancją adaptacji, z muiltipowłokami do codziennego użytku, szkła przeznaczone dla kierowców i szkła relaksacyjne do pracy z urządzeniami cyfrowymi, szkła przeciwsłoneczne oraz szkła fotochromatyczne.

Szkła okularowe wykonuję w takich konstrukcjach, jak sferyczne, asferyczne i podwójnie asferyczne. Mogą być w indeksach od 1.50 do 1.74. Pomagam też w doborze soczewek kontaktowych.

W ofercie mojego salonu znajdziecie szeroki wybór markowych opraw okularowych, w tym między innymi okularów ochronnych do komputera, progresywnych, dwuogniskowych czy do czytania. Oferuję oprawy korekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Umożliwiam wykupienie ubezpieczenia okularów, zakup okularów na raty oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Skontaktujcie się ze mną i umówcie na badanie!


Artykuły

Kompleksowe usługi w salonie optycznym Optykpolito
Kompleksowe usługi w salonie optycznym Optykpolito
Salon optyczny Optykpolito to profesjonalny salon optyczny, w którym zdiagnozują Państwo wadę wzroku oraz dobiorą odpowiednie okulary i soczewki. Zapraszamy!
Optykpolito: Jak wybrać i jakie mają zalety soczewki kontaktowe?
Optykpolito: Jak wybrać i jakie mają zalety soczewki kontaktowe?
Soczewki kontaktowe mogą zastąpić tradycyjne okulary. Są wygodne i komfortowe. Muszą być odpowiednio dobrane przez okulistę, aby uniknąć uszkodzenia wzroku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Optykpolito Rafał Polito

Optykpolito Rafał Polito, Toruń

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Optykpolito Rafał Polito


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ada
Ada
5.0
29.03.2024
Polecam, przystępne ceny, miło i szybko.