przyjazna Optycy, Optyk Diamentowa Soczewka Maria Rzany, Prószków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9910295379
REGON: 389252556
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Właścicielem firmy Diamentowa Soczewka jest Maria Rzany. Nasz salon optyczny znajduje się w Prószkowie, w województwie opolskim.

Oferta

W naszym salonie wykonujemy dokładne badanie wzroku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam na wykonanie między innymi komputerowego badania wzroku. Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku różnych chorób oczu, w tym zwyrodnienia plamki żółtej. W przypadku zaćmy oka wystawiamy skierowanie na zabieg. Dajemy także skierowanie na rehabilitacje pacjentom cierpiącym z powodu zeza.

Przebieg każdej wizyty jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta, tak żeby diagnostyka była możliwie najpełniejsza. Właściwie wyznaczona korekcja to podstawa komfortowego widzenia w okularach. Zawsze poświęcamy pacjentom tyle czasu, ile jest wskazane i objaśniamy wszelkie nurtujące zagadnienia. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wyznaczoną korekcję. Badamy pacjentów od 3. miesiąca życia.

Prowadzimy sprzedaż okularów i soczewek kontaktowych. Klienci mogą liczyć z naszej strony na fachową pomoc w ich doborze. Naszą ofertę stanowią okulary jednoogniskowe i progresywne. Zapewniamy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, a także środków do ich pielęgnacji. Podejmujemy się naprawy okularów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do salonu optycznego Diamentowa Soczewka.

Marki i specjalizacje

Dior, Versace, Carolina Herrera, Bordzini, Solano, Sover Bacoara, Tress Bloch

Artykuły

Specjalistyczne usługi w dobrym zakładzie optycznym. Optyk Diamentowa Soczewka
Specjalistyczne usługi w dobrym zakładzie optycznym. Optyk Diamentowa Soczewka
Dobre zakłady optyczne są w stanie wykonać precyzyjne badanie wzroku. Lekarz okulista zbada jakość widzenia, a następnie zaleci wybór odpowiednich okularów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Optyk Diamentowa Soczewka Maria Rzany

Optyk Diamentowa Soczewka Maria Rzany, Prószków

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Optyk Diamentowa Soczewka Maria Rzany


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.