Organizujemy opiekę dla osób starszych
Organizujemy opiekę dla osób starszych, OPIEKA INTER JOB Sp. z o.o. Sp.k., Lubin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6922505237
REGON: 02214745300000
KRS: 0000463110
Rok założenia:
2013

O firmie

Opieka InterJob to firma z Lubina, w województwie dolnośląskim. Działamy od 2013 roku. Naszą specjalnością jest pośredniczenie w organizacji opieki dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

Oferta

Zapewniamy pomoc podczas poszukiwania pracy opiekunkom oraz opiekunom osób starszych. Oferty dotyczą zarówno zleceń na terenie Niemiec, jak i Polski. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Płaca zależna jest od wielu czynników. Kluczowe jest miejsce realizacji zlecenia oraz stan psychofizyczny osoby starszej, na który składa się jej wiek, mobilność, przebyte choroby i wiele innych czynników.

W zależności od stanu podopiecznego, do obowiązków opiekuna należą czynności takie, jak:
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
  • pomoc w utrzymaniu czystości,
  • przygotowywanie i podawanie posiłków,
  • podawanie mu leków,
  • stymulacja aktywności fizycznej i intelektualnej,
  • towarzyszenie podczas wizyt u lekarza,
  • pielęgnacja i zapobieganie odleżynom,
  • pomoc w utrzymaniu higieny, a w tym mycie, ubieranie, czesanie, zmiana pampersów,
  • uczestnictwo w życiu kulturowym i społecznym, na przykład wyjścia do kościoła, do znajomych czy rodziny,
  • i inne ustalone indywidualnie.
O pomoc mogą zwrócić się do nas także osoby, które poszukują profesjonalnego wsparcia dla swoich bliskich. Stworzymy ofertę, w której dokładnie opiszemy stan osoby starszej, chorej lub niepełnosprawnej oraz znajdziemy dla niej idealnego opiekuna lub opiekunkę. Formę pomocy dostosowujemy do Państwa potrzeb. Opieka może być całodobowa, na konkretną ilość godzin lub doraźna, na przykład na czas wakacji czy świąt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Opieka InterJob mieści się w Lubinie, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Agencja Opieka Inter Job. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć opiekunka seniora w Niemczech?
Agencja Opieka Inter Job. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć opiekunka seniora w Niemczech?
Agencja Opieka Inter Job mieści się w Lubinie. Poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osoby starszej. Co się z tym wiąże?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt OPIEKA INTER JOB Sp. z o.o. Sp.k.

OPIEKA INTER JOB Sp. z o.o. Sp.k., Lubin

Opinie (9)

Opinie o firmie OPIEKA INTER JOB Sp. z o.o. Sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Alicja
Alicja
5.0
13.05.2022
Polecam każdemu, kto szuka opiekuna dla osoby starszej ofertę Opieka Inter Job. Znajdują opiekunki do zajmowania się seniorami w Polsce.
Wioletta
Wioletta
5.0
04.03.2022
Praca była ciężka, bo moja podopieczna nie chodziła, ale za to wypłata była stosowna do włożonego wysiłku. Wyjazd udał się dzięki firmie Opieka Inter Job.
Reksa
Reksa
5.0
21.01.2022
Pracowałam dla różnych firm wysyłających opiekunki do Niemiec i muszę przyznać, że Opieka Inter Job jest najlepsza. Gwarantują wypłatę i dobre warunki pracy.
Sama69
Sama69
5.0
07.11.2021
Polecam skorzystanie z oferty Opieka Inter Job. Dzięki nim dostałam umowę i mogłam pracować przy opiece w Niemczech przez kilka miesięcy.
Kamila
Kamila
5.0
04.09.2021
Opieka Inter Job to dobry pośrednik pracy. Z nimi można bezpiecznie wyjechać do Niemiec.
DorisDorka
DorisDorka
5.0
29.07.2021
Praca jest ciężka, ale płaca jest godna, a warunki umowy jasne. Polecam skorzystanie z oferty Opieka Inter Job.
Dorota
Dorota
4.0
22.05.2021
Dobre warunki pracy w Niemczech. Wypłata w euro skutecznie motywuje do działania.
Adrianna
Adrianna
5.0
30.03.2021
Po tym, jak straciłam pracę, nie wiedziałam co robić, aż trafiłam na ofertę Opieka Inter Job. Firma zajmuje się opieką nad osobami starszymi, głównie w Niemczech i nie ukrywam, że atrakcyjne zarobki skłoniły mnie do wysłania CV. Zostałam przyjęta, a doświadczenie, jakie miałam w opiece nad dziećmi i chorymi rodzicami przydało mi się w wykonywaniu obowiązków. Z pewnością jeszcze wrócę do Niemiec!
Milena
Milena
5.0
10.01.2021
Firma Opieka Inter Job pomaga znaleźć opiekunkę do opieki nad starszymi i chorymi osobami. Kiedyś już o nich słyszałam, ale myślałam, że wysyłają tylko opiekunki do pracy w Niemczech, ale na szczęście poszerzyli ofertę i można skorzystać z pomocy również w Polsce. Jestem wdzięczna za znalezienie Pani, która przez wiele godzin dziennie zajmuje się moją Mamą.