Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 14:00
Wt.
06:00 - 14:00
Śr.
06:00 - 14:00
Cz.
06:00 - 14:00
Pt.
06:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6420022939
REGON: 271961123
KRS: 0000037121
Rok założenia:
1994

Polecane oferty

Świadczymy usługi z branży elektroenergetycznej i elektroinstalacyjnej w zakresie przemysłowym jak ...
Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 166
Skuteczne i bezawaryjne instalacje kontroli i bezpieczeństwa coraz częściej montowane są w biurach,...
Specjalizuję się w montażu instalacji elektrycznych. Zajmuję się również usługami z zakresu usuwani...
SEM specjalizuje się w budowie nowoczesnej drogowej sygnalizacji świetlnej, tzw. sygnalizacji ulicz...

O firmie

Siedziba firmy Opa-Row znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim. Zajmujemy się usługami związanymi z elektrotechniką. Na zlecenie klientów wznosimy instalacje przemysłowe, prowadzimy badania i produkujemy podzespoły mechaniczne. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, ponieważ w branży działamy od 1993 roku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, szybkie realizowanie zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Oferta

Jesteśmy stuprocentowo zaangażowani w swoją pracę, ponieważ jest przede wszystkim naszą pasją. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania klientów. W tym celu zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, między innymi elektryków i inwestujemy w specjalistyczne urządzenia.

Posiadamy nie tylko urządzenia umożliwiające nam budowę instalacji elektroenergetycznych, ale także aparaturę pomiarową, laboratoria oraz pojazdy transportowe.

W jakich dziedzinach realizujemy pomiary elektryczne i usługi badawcze w firmie Opa-Row w Rybniku?

Pomiary elektryczne i usługi badawcze w firmie Opa-Row w Rybniku realizujemy w takich dziedzinach, jak:
 • automatyka
 • elektronika przemysłowa
 • urządzenia energetyczne
 • górnicze wyciągi szybowe
 • elektroenergetyka
 • ochrona środowiska
 • urządzenia budowy przeciwwybuchowej
 • urządzenia napędowe
Świadczymy usługi dla górnictwa. Między innymi wykonujemy pomiary elektryczne i sprawdzamy sprawność silników, generatorów, transformatorów, sieci elektrycznych, wind górniczych i urządzeń zapobiegających wybuchom w kopalniach. Ponadto przy pomocy nieinwazyjnych metod badamy wytrzymałość nowych oraz używanych elementów i urządzeń wykonanych z metalu. Podejmujemy się też badań termowizyjnych i pomiarów energetycznych oraz wydajemy opinie rzeczoznawcze dotyczące działalności górniczej.

Czego podejmujemy się poza badaniami?

Poza badaniami w terenie podejmujemy się również budowy i modernizacji układów zasilania, wyciągów górniczych wraz z sygnalizacją, systemów wentylacji w kopalniach oraz instalacji usuwających z kopalni wodę i metan. Elementy wyciągów i sygnalizacji, które montujemy, powstają w naszym zakładzie z najlepszych jakościowo materiałów.

Niezwykle ważnym elementem naszej działalności są badania prowadzone w doskonale wyposażonych laboratoriach. Jesteśmy w nich w stanie zbadać stężenie gazów i pyłów, a także sprawdzić skuteczność środków ochrony indywidualnej. Dodatkowo projektujemy urządzenia, instalacje i budynki niezbędne do prowadzenia działalności górniczej i energetycznej.

Komu zlecić produkcję maszyn wyciągowych w Rybniku?

Produkcję maszyn wyciągowych w Rybniku można zlecić firmie Opa-Row. Oferujemy produkcję takich maszyn, jak m.in. przekształtnik tyrystorowy jednokierunkowy PJG, elektropneumatyczny zespół sterowania hamulców maszyn wyciągowych ZSHP-SO czy szybowskaz cyfrowy SC-1. Produkujemy również:
 • urządzenia sygnalizacji szybowej
 • elementy górniczych wyciągów szybowych
 • przemienniki częstotliwości OPA
 • prostowniki tyrystorowe PT-130/172 500 IP54
Zapewniamy fachowe doradztwo.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji dotyczących firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Opa-Row sp. z o.o.

Opa-Row sp. z o.o., Rybnik

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Opa-Row sp. z o.o.