Profesjonalne usługi księgowe
Profesjonalne usługi księgowe, Onyks Grażyna Jasik, Serock

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271178244
REGON: 017210514
Rok założenia:
2001
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro rachunkowe Onyks ma swoją siedzibę w Serocki, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się profesjonalnie prowadzoną rachunkowością i księgowością. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Biurem zarządza Grażyna Jasik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Biuro rachunkowe Onyks ma za sobą ponad piętnaście lat działalności. Nasze doświadczenie bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług, a zadowolenie Klientów jest dla nas niezmiennie sprawą priorytetową.

Nasza oferta to nie tylko fachowe wykonanie, ale i kompleksowy pakiet usług księgowych i rachunkowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg w zakresie uproszczonej księgowości, czyli zarówno księgą przychodów i rozchodów, jak i ryczałtem, a także księgami handlowymi w pełnym zakresie. W tym drugim przypadku nasza oferta to:
  • prowadzenie ewidencji kosztów i przychodów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
  • dokumentacja ZUS,
  • dokumentacja płacowa.
Umowa obejmuje również wyliczanie należnych podatków oraz sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych. W odniesieniu do ksiąg handlowych sporządzamy roczne sprawozdanie finansowe, zawsze w pełnej zgodzie z obowiązującymi obecnie przepisami.

Wykonujemy pełną obsługę kadrowo-płacową. Biuro nalicza wynagrodzenia i sporządza listę płac, deklaracje do ZUS i US, prowadzi ewidencję wynagrodzeń i rozliczenia roczne pracowników. Wystawiamy również niezbędne zaświadczenia o dochodach i sporządzamy raporty i analizy o wynagrodzeniach oraz dokumentację płacową oraz raporty imienne dla ubezpieczonych osób. Wszystko odbywa się terminowo, drogą elektroniczną i z zabezpieczeniem w postaci podpisu elektronicznego. Jeśli Klient sobie tego życzy prowadzimy nadzór nad dokumentacją kadrową.

Dodatkowo pomagamy i doradzamy w kwestii zakładania firmy, zarówno w przypadku działalności prowadzonych przez osoby fizyczne, jak i spółek prawa handlowego, którym polecamy też wsparcie przy wypełnianiu druków do sądu rejestrowego.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i średnich, czy dużych firm. Wszystkich Klientów traktujemy indywidualnie. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Pomoc biura rachunkowego w prowadzeniu działalności
Pomoc biura rachunkowego w prowadzeniu działalności
Warto zadbać o pełną kontrolę nad finansami prowadzonej działalności. Pomocne jest w tym biuro rachunkowe, które może rzetelnie zająć się księgowością firmy.
Outsourcing usług księgowych – dlaczego warto?
Outsourcing usług księgowych – dlaczego warto?
Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z outsourcingu usług księgowych? Biuro rachunkowe pomoże Ci przy rejestracji firmy i zajmie się jej księgowością.
Onyks – biuro rachunkowe w Serocku
Onyks – biuro rachunkowe w Serocku
Zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego Onyks. Dowiedz się więcej o prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowo-płacowej oraz pomocy przy zakładaniu firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Onyks Grażyna Jasik

Onyks Grażyna Jasik, Serock

Opinie (7)

Opinie o firmie Onyks Grażyna Jasik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
26.05.2019
Świetne biuro rachunkowe. Już od kilku lat prowadzą dla mnie rozliczenia podatkowe i na pewno dalej będę korzystać z usług Onyksa.
Adrian
Adrian
5.0
02.03.2019
Doskonała znajomość tematu i rozległa oferta. Zdecydowanie warto.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
15.01.2019
Porządnie wykonana obsługa kadrowo-płacowa. Jestem stałym klientem, bo mam tu zapewnione usługi rachunkowe i księgowe na właściwym poziomie.
Małgosia
Małgosia
5.0
25.11.2018
Rozliczenia podatkowe wykonane bez zarzutu. Polecam.
Igor
Igor
5.0
18.09.2018
Warto, duża wiedza i umiejętności jeśli chodzi o rachunkowość.
Hubert
Hubert
5.0
16.07.2018
Księgowość na wysokim poziomie, już od lat korzystam z usług biura Onyks.
Antek
Antek
5.0
21.05.2018
Bardzo rzetelnie prowadzone dla mojej firmy księgi handlowe. Gruntowna znajomość tematyki i fachowe podejście do klienta i obowiązków. Serdecznie polecam.