Konserwacja i montaż dźwigów osobowych oraz towarowych
Konserwacja i montaż dźwigów osobowych oraz towarowych, Onetix PHUP. K. Łatak, Kołobrzeg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6711556427
REGON: 320462336

O firmie

Prowadzimy przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Onetix nieustannie od 2011 roku. Jego siedziba zlokalizowana jest w Kołobrzegu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się montowaniem i konserwacją dźwigów. Właścicielem firmy jest Krzysztof Łatak.

Oferta

Windy pozwalają na szybkie przemieszczanie się pomiędzy piętrami budynku bez konieczności korzystania ze schodów. Ich praca powinna być bezawaryjna i bardzo płynna. Ważne te, by dźwig był profesjonalnie zamontowany. To właśnie może zaoferować nasza firma. Zapewniamy produkty i usługi najwyższej jakości.

Oferta Onetix to:
  • dźwigi osobowe:
    • dźwigi osobowe mieszkalne,
    • dźwigi osobowe panoramiczne,
    • dźwigi osobowe dla osób niepełnosprawnych,
    • dźwigi osobowe szpitalne,
  • dźwigi towarowe.
Oprócz tego zajmujemy się profesjonalną konserwacją, montażem i serwisem wind. Szybko pomożemy w nagłych przypadkach zacięcia się lub niedziałania dźwigu. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji. Uwzględniamy tutaj obiekty, w których winda jest niezbędna dla osób starszych czy niepełnosprawnych na przykład spółdzielnie mieszkaniowe lub szpitale.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Do realizacji prac wykorzystujemy najnowsze technologie, narzędzia oraz materiały. Zgodne są one ze wszystkimi europejskimi wymaganiami.

Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy z przedsiębiorstwem Onetix.

Kontakt

Kontakt Onetix PHUP. K. Łatak

Onetix PHUP. K. Łatak, Kołobrzeg

Opinie (0)

Opinie o firmie Onetix PHUP. K. Łatak