Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782750533
REGON: 383936555
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...
Naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi pełną obsługę przez kosmetyczkę i fryzjera. Dbamy o to, aby...
Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Nie tylko świadczymy usługi fryzjerskie, ale też ud...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6782750533 została umieszczona firma: "Onatoma Paulina Liszka". Numer REGON firmy to: 383936555.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2019. Firmę można odwiedzić pod adresem: Sienkiewicza 7 lok. 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-020 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.07055N, 19.92615E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: paulina_liszka@hotmail.com. Branża Salony fryzjerskie to dziedzina, w której firma "Onatoma Paulina Liszka" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Oprócz strzyżenia włosów, fryzjerzy pomogą dobrać odpowiedni kolor, który zapewni oczekiwany efekt stylistyczny. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 504 124 962 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Onatoma Paulina Liszka

Onatoma Paulina Liszka, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Onatoma Paulina Liszka