Korzystne ubezpieczenia komunikacyjne
Korzystne ubezpieczenia komunikacyjne, Omnis. Marta Ścibor, Brzozów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6861431130
Rok założenia:
2010

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe Omnis oferuje swoje usługi w zakresie wszechstronnych usług ubezpieczeniowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Brzozowie, na terenie województwa podkarpackiego. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Właścicielem firmy ubezpieczeniowej jest Marta Ścibor.

Oferta

Od niemal dziesięciu lat działamy na lokalnym rynku ubezpieczeniowym. Cieszymy się dużym uznaniem wśród wielu klientów. Jest to zasługa niezwykłego zaangażowania w codzienne obowiązki oraz bogatego doświadczenia w branży. W trosce o najwyższą jakość usług — cały czas się rozwijamy oraz powiększamy portfolio naszej oferty.

Proponujemy między innymi:
  • ubezpieczenia dla firm,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia indywidualne,
  • ubezpieczenia ac.
Jesteśmy po to, aby zadowolić Państwa oczekiwania wobec satysfakcjonującej oferty. Dla nas zadowolenie klienta to sprawa kluczowa. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferta była bogata i atrakcyjna. Zapewniamy ubezpieczenia samochodu, załatwiamy kredyty bankowe, pozabankowe. Również pożyczki na dowód.

Oferujemy również ubezpieczenie mieszkania oraz korzystne ubezpieczenie zdrowotne. Działamy sprawnie i z myślą o korzyści naszych klientów. Jesteśmy profesjonalistami.

Zaufaj ekspertom. Z nami Twoja polisa ubezpieczeniowa zyska na wartości! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią omówimy szczegóły oferty również na bezpośrednim spotkaniu w naszych biurze w Brzozowie.

Zapraszamy!

Artykuły

Dlaczego warto wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?
Dlaczego warto wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne cieszy się coraz większą popularnością. Daje poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje opiekę medyczną. Jakie ma jeszcze zalety?

Wideo

Kontakt

Kontakt Omnis. Marta Ścibor

Omnis. Marta Ścibor, Brzozów

Opinie (3)

Opinie o firmie Omnis. Marta Ścibor

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelinka
Ewelinka
5.0
08.01.2020
Profesjonalna obsługa klienta zarówno przed, jak i po zawarciu umowy. Brawo!
Dawid
Dawid
5.0
02.11.2019
Skorzystałem z niezwykle korzystnej oferty ubezpieczeń dla firm. Warunki rzetelnie przedstawione i dobrze przygotowana oferta. Polecam.
Karol
Karol
5.0
10.09.2019
Znakomita, fachowa obsługa klienta. Zdecydowanie polecam. Oferta atrakcyjna i przejrzysta. Dobra firma ubezpieczeniowa.