Dodatkowe dane

Polecane oferty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Zajmujemy się wynajmem domków letniskowy...
Poddąbie, Promenada Słońca 7
W naszym ośrodku możecie Państwo zorganizować zarówno wczasy rodzinne, jak i kolonie, zielone szkoł...
Oferujemy Państwu ciepłe i przytulne pokoje. Zapewniamy komfortowy wypoczynek w świetnej okolicy. D...
Tatry są niezaprzeczalnie jednym z najpiękniejszych miejsc w całym naszym kraju. To właśnie góry, k...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Władysławowo w województwie pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Cetniewska 15. Kod pocztowy do korespondencji to: 84-120 Władysławowo. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.7977535294118N, 18.3892712352941E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: cetniewo@o2.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Oleńka. Kwatery" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Oleńka. Kwatery" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Władysławowo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 58 674 06 46 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Oleńka. Kwatery

Oleńka. Kwatery, Władysławowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Oleńka. Kwatery