Okręgowa stacja kontroli pojazdów
Okręgowa stacja kontroli pojazdów, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Delta Autoserwis, Krokowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5871715489

O firmie

Delta Autoserwis znajduje się w Krokowej. Wykonujemy okresowe badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych, przyczep czy motocykli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Okręgowa stacja kontroli pojazdów w Krokowej to miejsce, gdzie przeprowadzamy badania techniczne pojazdów, nazywane też przeglądami rejestracyjnymi. Podczas badania sprawdzamy zgodność numeru VIN z dowodem rejestracyjnym i dodatkowe wyposażenie, w tym np. instalację LPG oraz dokonujemy oceny stanu technicznego podzespołów i układów.

Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych i dostawczych, naczep i przyczep, ciągników i maszyn rolniczych, motocykli czy samochodów z instalacją gazową. Nasza oferta obejmuje też badania pojazdów przed pierwszą rejestracją w kraju, pojazdów uprzywilejowanych czy aut po kolizji.

Nie ograniczamy się wyłącznie do powyższych usług. Nasza oferta obejmuje także mechanikę pojazdów osobowych i dostawczych, okresowe przeglądy eksploatacyjne, obsługę klimatyzacji, geometrię kół, diagnostykę komputerową oraz sprzedaż części zamiennych. Ponadto oferujemy wulkanizację.

Wideo

Kontakt

Kontakt Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Delta Autoserwis

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Delta Autoserwis, Krokowa

Aktualności

  • okręgowa stacja kontroli pojazdów

    30.04.2024

    Badania techniczne samochodów to niezbędny proces mający na celu sprawdzenie, czy dany pojazd spełnia wymagane normy bezpieczeństwa oraz środowiskowe, co pozwala na utrzymanie bezpiecznego ruchu drogowego. W Polsce, obowiązek regularnego przechodzenia badań technicznych dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, motocykli oraz innych pojazdów specjalistycznych. Okręgowa stacja kontroli pojazdów Delta Autoserwis w Krokowej to profesjonalna placówka, która oferuje kompleksowe usługi związane z badaniami technicznymi, gwarantując rzetelność oraz wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu z Delta Autoserwis w celu umówienia terminu badania technicznego oraz skorzystania z szerokiej gamy innych usług związanych z obsługą pojazdów.

    Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Delta Autoserwis


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.