Wypożyczalnia aut na miarę Twoich oczekiwań
Wypożyczalnia aut na miarę Twoich oczekiwań, Odkryj-Auto Sp. z o.o, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793091324
Rok założenia:
2013

O firmie

Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto działa na terenie wielu miast w naszym kraju, w tym np. Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie czy Zakopanem. Naszym Klientom oferujemy wypożyczenie komfortowych pojazdów osobowych. Wszystkie nasze auta posiadają w standardowym wyposażeniu klimatyzację i elektryczne sterowanie szyb.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta

Mogą w naszym życiu wystąpić nieoczekiwane sytuacje w postaci poważnej awarii własnego auta. Często dzieje się to wtedy, gdy potrzebujemy szybkiego transportu w mieście lub co gorsza, do innej miejscowości. Warto w takim przypadku wypożyczyć auto od zaufanej i cenionej w branży firmy.

Nasza firmy Odkryj-Auto oferuje Państwu:
  • wypożyczenie samochodu miejskiego,
  • wypożyczenie samochodu ekonomicznego,
  • wypożyczenie samochodu kompaktowego klasy średniej,
  • wypożyczenie samochodu klasy wyższej.
Każdy z naszych pojazdów posiada ubezpieczenie i co równie ważne, nie obciążamy Klientów żadnymi dodatkowymi opłatami.

Pracownicy naszej firmy po wcześniejszym ustaleniu z Klientem, podstawiają pojazd w wybrane miejsce i o wyznaczonym czasie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bardzo korzystnej oferty wynajmu długoterminowego. Unikną Państwo jakichkolwiek dodatkowych kosztów i zbędnych formalności, po czym wybiorą konkretny model, który będzie dostosowany do potrzeb.
Ponadto zapewniamy obsługę techniczną i sezonową wymianę opon.

Z naszych usług korzystają przeważnie przedstawiciele firm. Jesteśmy elastyczni, dlatego umożliwiamy wymienienie pojazdu na inny model jeszcze w czasie trwania umowy.

Gwarantujemy, że nasza wykwalifikowana kadra pracownicza doradzi każdemu Klientowi optymalne rozwiązania. Państwa całkowita satysfakcja z naszych usług to priorytet dla nas.

Pilnie potrzebujesz samochodu? Przyjdź do Odkryj-Auto, a wypożyczymy Ci wybrany model.

Marki i specjalizacje

Dysponujemy autami: Fiat Panda, Fiat 500, Chevrolet Spark, Nissan Micra, Chevrolet Aveo sedan, Ford Fiesta, Citroen C-elysee, Citroen C4 Cactus, Peugeot 308, Peugeot 508, Opel Astra diesel, Chevrolet Cruze Combi, Chevrolet Malibu, Seat Toleto automat, Opel Vivaro, Chevrolet Orlando, Fiat Ducato.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Odkryj-Auto Sp. z o.o

Odkryj-Auto Sp. z o.o, Kraków

Opinie (3)

Opinie o firmie Odkryj-Auto Sp. z o.o

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
27.10.2019
Super obsługa auta nowe polecam
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
24.04.2019
Polecam - obsługa tak telefoniczna jak i mailowa na wysokim poziomie, błyskawicznie odpowiadają na wszystkie wiadomości. Duży plus też za możliwość odbioru i zwrotu w innym mieście bez dopłat.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
18.04.2019
Przystępna cena, auta bez jakiś dziwnych limitów kilometrów czy kaucji - wystarczy dokupić dodatkowe ubezpieczenie i kaucji już nie pobierają, a dodatkowo wystarczy karta debetowa. Kiedyś szukałem różnych firm wypożyczających auta, teraz ograniczyłem się do tej jednej.