Okulary dla dzieci i dorosłych
Okulary dla dzieci i dorosłych, Oculus pod Arkadami Salon optyczny, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8970015041
REGON: 005984018
KRS: 0000475098
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Salon optyczny Oculus pod Arkadami znajduje się we Wrocławiu, w ścisłym centrum miasta. Dzięki dogodnemu położeniu można do niego dojechać zarówno samochodem, jak i dotrzeć komunikacją miejską. Specjalnie dla klientów zmotoryzowanych wprowadzono refundację opłaty parkingowej. Zakład powstał w 1990 roku.


Oferta

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, dlatego tak ważne jest dbanie o niego. Problemy z widzeniem można rozwiązać odwiedzając salon optyczny Oculus pod Arkadami, ponieważ wykonywane są tu badania wzroku i sprzedawane artykułu optyczne. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje, że każdy otrzyma odpowiednią pomoc. Podstawą do wyboru szkieł są badania okulistyczne, w tym badania komputerowe. Wykonywana jest taka diagnostyka jak badanie ciśnienia oka, nazywane też autorefraktometrią oraz diagnostyka jaskry i zaćmy.

W salonie Oculus pod Arkadami optometrysta po uzyskaniu wyników badań może wybrać dla Państwa:
  • okulary progresywne
  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • okulary dziecięce
  • soczewki kontaktowe
Do okularów polecane są wytrzymałe i modne oprawki, a soczewki kontaktowe sprzedawane w salonie dzielą się na toryczne, sferyczne, progresywne i kolorowe.

Optyk wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego okulary są gotowe już w godzinę. Możliwe jest też zakupienie akcesoriów do okularów i soczewek. W ofercie znajdują się etui do szkieł i środki do ich pielęgnacji.

Uzupełnieniem oferty jest serwis okularów. Mogą zostać umyte, a oprawy podgrzane i wyprostowane.

Więcej informacji dotyczących salonu Oculus pod Arkadami znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty można się kontaktować mailowo lub telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Oculus pod Arkadami Salon optyczny

Oculus pod Arkadami Salon optyczny, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Oculus pod Arkadami Salon optyczny